Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hány éves az a kor, aminél...

Hány éves az a kor, aminél már azt mondanátok, hogy nem normális hogy pelenkázni kell a gyereket?

Figyelt kérdés
Tudnék egy nagyon durva példát mondani, de előbb meg szeretném várni a válaszaitokat, hogy ti mit gondoltok erről a témáról.
2019. okt. 19. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
3 év elvileg, innentől ovodaköteles.
2019. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Mivel az éjszakai ágytisztaság hormonfüggő és normális esetben is elhúzódhat 5-6 éves korig, így addig.

Feltéve, hogy egészség gyerekről van szó.

A nappali szobatisztaságot pedig 4 éves korig kell elérni, felette kóros csak.

2019. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
3-3,5 éves kor után.
2019. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Írhatok valakinek ezzel kapcsolatban privátot? Tanácsot szeretnék kérni, bár nem az én gyerekem, de ez annyira abszurd sztori, hogy nem akarom ide nyilvanosan kiírni, névtelenül sem.
2019. okt. 19. 14:29
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
4
2019. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Ha már elérte az óvodás kort.
2019. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

nem, nem írhatsz privátot, te pelenkafétises elmebeteg.

Ne törődjetek vele.

HA kérdésed van a témáról, írd ki, ennyi.

2019. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én kíváncsi lennék a sztoridra írd már I ide légyszi
2019. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Távol álljon tőlem, hogy bármilyen fetisem is legyen. Sok a troll, de nem kell mindenkire ráhúzni ezt. Ne legyetek paranoiásak, nem mindenki gerjed kölykökre, jézusom.

Akkor vegyétek tárgytalannak a kérdést, azért nem akarom ide kiírni, mert ha az illető család ezt olvassa, biztosan rájönnek hogy róluk szól a dolog annyira egyedi eset. A gyerek bőven elmúlt 4, még duplán 4 is. Ennyi.

Ezért akartam privátban részletezni, bár a kérdésre igazából megvan a válasz, itt már csak a pszichológus segítene.

Törölhetik is akár a kérdést a moderàtorok, engem ugyan nem fogtok fétisekkel meggyanúsitani.

2019. okt. 19. 15:09
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Kétszer 4 elmúlt, akkor beteg. Egyáltalán nem biztos, hogy pszichésen, csak épp nem avatnak be, mert semmi közöd.
2019. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!