Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Milyen okai lehetnek annak,...

Milyen okai lehetnek annak, ha egy 6 éves nagycsoportos ovis bepisil napközben, játék közben?

Figyelt kérdés

2019. nov. 1. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Testvér születése miatti regresszió pl.
2019. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Testvére van, de 1 évvel fiatalabb nála.
2019. nov. 1. 12:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Százféle oka lehet..pl. belemerül a játékba, vagy fel van fázva, akármi. Nem gondolom, hogy egyből pszichés okokat kellene keresni, feltéve, ha ez csak egyszer kétszer fordulz elő.
2019. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem mer kikéretőzni, de visszatartani már nem bírja tovább.

Velem ez volt, még 2. osztályban is volt, hogy bepisiltem (nem sokszor, de előfordult), mert nem mertem szólni, hogy ki kellene mennem, nagyon félős gyerek voltam. Szünetben kimentem és rendbetettem magam (volt váltóruhám, tudták hogy ilyen vagyok :))

3.- tól nem pisiltem be, inkább nem ittam egész nap, nehogy pisilnem kelljen :S

2019. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi h ezt megosztottad velem. Nagyon aggódom érte.
2019. nov. 1. 16:54
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Én azért pisiltem be oviban is mert nem akartam abbahagyni a játékot és végül bepisiltem. Semmi bajom nem volt, én voltam a kistesó, nem volt otthon sem feszültség. Nem feltétlenül lelki ok a baj. Én egyszerűen nem akartam abbahagyni a játékot.
2019. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szintén bepisiltem egyszer másodikban. Az évzáró ünnepségre gyakoroltuk a kis előadást, nem akartam félbeszakítani senkit. Gondoltam kibírom, míg mindenki elszavalja a magáét, hát nem bírtam.

Simán lehet, hogy belefeletkezett a játékba, ahogy előttem is írták. Kérdezd meg tőle :-)

2019. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Férjem mesélte, mikor ő 6-7 éves volt, elsőben, félt a tanítónénit megkérdezni. Épp festettek és újságot használtak az asztalokon, leterített egyett és felette a gatyájába csurgatott (csak nem tolja már le az osztályban) :D

Nem lett semmi baja, normális felnőtt.

2019. nov. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahhaah
2019. nov. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Ha már pszichologizálunk, esetleg Hospitalizáció...

Beszélgess vele!

2019. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!