Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikor vegyem le éjjel is a...

Mikor vegyem le éjjel is a pelust?

Figyelt kérdés
3 éves a kisfiam, nappal teljesen szobatiszta. A délutáni alváshoz sem adok màr rá pelust,pisil előtte és 99%ban nincs is baleset, de itt ugye nem alszik sokat. Reggelre viszont mèg mindig elég sok pisi van a pelusban. Egyébkent ha felkel reggel az az első, hogy kéri a bilit. Sokat is iszik lefekvés előtt.
2019. dec. 19. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a bah, hilogy sokat iszik.

Levenni akkor érdemes ha már legalább 1 hete száraz pelenkával ébred

2019. dec. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, és az a baj, hogy kb. az egész napi ajánlott mennyiséget este issza meg.."Anya annyira szomjas vagyok" :) Persze csak, hogy ne kelljen aludni
2019. dec. 19. 09:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki inni. Iszik egy pohárral lefekvés előtt, és annyi. Meg küld el közvetlen alvás előtt pisilni. A lányom is játszotta ezt. SZomjas vagyok, éhes vagyok, pisilni kell...csak ne kelljen még aludni. Aztán nemet mondtunk neki, azóta néha még bepróbálkozik, de nem hagyjuk. Ha előtte 5 perccel ivott, nem kap többet.
2019. dec. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Oda kell figyelni, hogy napközben igyon elég folyadékot. Pl. sok leves, gyümölcs, ettől talán más a szájíze.
2019. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!