Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Milyen bilit érdemes venni?...

Milyen bilit érdemes venni? Sima, zenélős, anatómiai,3in1, interaktív stb. Kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 05:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Minek ennyi cullang egy bilin? Régen volt egy fehér bádoglábos és az is jó volt.
2020. febr. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mekkora a gyerrk.

Én ki akartam hagyni, de a lányom nagyon pici ( alacsony)


Egy sima bilije van aminek az alja csúszásgátlós a nagyszülőknél,otthon pedig kivehető betétes..

Ennyi

2020. febr. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A ket nagyobb gyereknek a sima, hagyomanyos bilit vettem es tokeletes volt. Amugy sem hasznaltak sokat, a wc-t jobban szerettek az elso pillanattol kezdve, inkabb ejszaka biliztunk, ha ebredtek pisilni (az akkori hazunkban az emeleten volt a wc es kiment az alom a szemukbol, mire megjartuk.

Most a kicsinek olyat vettem, ami ugy nez ki, mint egy kis wc es kiveheto betetes. Az elonye, hogy magasabb, mint a hagyomanyos, igy kényelmesebbé es jobban nez ki a furdoszobaban, a gyerek is mokasnak tartja (van rajta wc papir taro is oldalt, azzal elszorakozik), amugy meg nagyobb helyet foglal.

De amugy kb epp annyi a funkcioja es annyit van hsznalva, mint a nagyoknak a hagyomanyos.

Bevallom, en sok limlomot megveszek nekik, olyat is, amit nem kellene elvileg tapasztalt 3 gyerekeskent, de ami tetszik, azt megveszem. De pont a bili az, amibol nem vonzott soha a zenelos, stb.

Az szerintem ne jatek legyen, hanem bili. Nem szokjon mar most ra az egy oras tronolasra.

2020. febr. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kivehető belső bilis van a wc-ben és a fenti fürdőben. A Lentiben hagyományos fehér bili. Igazából annak a gyereknek aki megérett a dologra mindegy szerintem. Ha izgalmasabbá akarod tenni lehet rá kedve szerinti matricát ragasztani.

A fiamnak se a mamánál se az unokatesónál nem okoz gondot hogy más fajta/színű/formájú a bili.

Útra pedig vettem egy összehajtható wc szűkítőt. Orvosnál, védônőnél, boltban hasznát vettük eddig.

2020. febr. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Semmi bili nem kell, ott a wc, csak egy nyűg.
2020. febr. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Sima alap semmi extra nincs benne

De amugy vettem fellepot es szukitot is

A bilit leginkabb akkor hasznaltuk mikor nem otthon voltunk. Pl nyaralas

Otthon nagyon gyorsan raszokott a rendes wcre

2020. febr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ikeas, kiveheto betetes. Illetve wc szukito.
2020. febr. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Van egy csúszásgátlós, fehér bili a gyerekszobában, és a nappaliban egy kivehető betétes.


A lányomnak volt egy rózsaszín medve formájú, a babáit ültette rá. Pelus után egyből a wc- t használta ahová vettünk egy szűkítőt. A picike a bilit használja szívesen. Nagyon ritká

2020. febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Vettem egy zenélőset, egyszer pisilt bele a lányom, nem akart ráülni. A wc-t használja első perctől kezdve, szűkítővel.
2020. febr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
*nagyon ritkán használja még a wc- t. Minkét gyermekem 2 éves korára szobatiszta lett magától.
2020. febr. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!