Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Tudnátok ajánlani a huggies...

Tudnátok ajánlani a huggies Drynites éjszakai pelenkát 8-15?

Figyelt kérdés
Nem tudom megvegyem e ezért a ti véleményeteket szeretném kérni
2020. febr. 5. 18:04
 1/8 anonim válasza:
70%
Hát ha éjszakai ágybavizelés miatt kell akkor szerintem igen érdemes megvenni több szempont miatt. Szerintem nagyon praktikus és hasznosak ezek a pelenkák. Nagy a nedvszívó képességük és nagyon puha az anyaguk és kíméletesen bánik a bőrrel. Pizsama alatt abszolút észrevehetetlen ráadásul a gyerkőc észre sem veszi, hogy pelenkát visel. Ráadásul nagyon sok mindenben megkönnyíti a gyerek és a szülő mindennapi életét. Mert nem kell folyamatosan mosni az ágyneműt és állandón ébresztgetni a gyereket éjszakákon át hidd el ez neki is sokkal jobb, hogy tud pihenni mert a gyereknek szüksége van a pihenésre ráadásul az ágyat is megóvja és a pelenka folyamatosan szárazon tartja. A le és felvétel is egyszerű ugyan úgy kell felvenni mint egy alsógatyát és ha mondjuk a gyerek barátoknál alszik vagy táborozni megy akkor fel tudja venni és le tudja venni úgy, hogy észrevétlen marad közben. Egyébként sok gyereknek nagyon jó tapasztalata van a Drynitesről és a mintás is a gyerek korának megfelelően van kitalálva.
2020. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ nett sok segítséget nyújt.
2020. febr. 7. 06:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Hol tudnék belőle a legolcsóbban rendelni? Mert ahol kinéztem ott elfogyott.
2020. febr. 7. 21:44
 4/8 anonim válasza:
Hát olcsón nem fogsz tudni hozzájutni ha üzletből veszed. Egyébként ezeken a helyeken lehet kapni: Auchan, Alza.hu, emag.hu, pelenka.hu talán még a Brendonba. Remélem tudtam segíteni.
2020. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha lánynak kell akkor még itt árulnak olcsón. [link]
2020. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok ajánlani másfajta pelenkát 13 éves fiúnak?
2020. febr. 12. 06:42
 7/8 anonim válasza:
81%
Hát talán ez a fajta az amibe nem érzi kényelmetlenül és cikinek magát. Mert a többi az olyan pelenka mint amit a babák hordanak nem hiszem, hogy egy 13 éves olyat felvenne éjszakára.
2020. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Tudom nem ma a kérdés, de én éppen most keresek ilyen pelust. A Jófogáson találtam, fiús és lányos is van 115 Ft/db áron, ami nagyon, nagyon jó ár.

[link]

2021. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!