Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 2 èves kislànyom szobatiszta...

2 èves kislànyom szobatiszta lett, vegyem le ejszaka rola a pelenkat?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatrol a masikra tortent, vettem egy konyvet neki es ennek hatasara bilibe pisilt es kakilt mar. Egy hete tart a szobatisztasag. Mindig szol ha kell neki, egyszer sem volt hogy bepisilt vagy bekakilt. Ejjelre pelenkat adtam ra de mindig szaraz. Nappal bugyiba van bugyiban megyunk el itthonrol. Masnal is szol ha kell neki. Korabban kel reggel kicsit azota, hogy szobatiszta, mert megy a bilire pisilni.viszont azert nem merem ejjelre levenni a pelenkat, mert felek hogy ha kel neki pisilni akkor emiatt visszatartja, nem tudom mivel teszek neki jot, ha leveszem vagy ha rajtahagyom mèg. Biztonsagerzetet ad neki ha rajta van mèg ejjelre?
2020. febr. 6. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha több napon keresztül száraz pelenkaval ébred én megkérdezném tőle, hogy levegyuk e.


Az ágyra azért tennek mazracvedot

2020. febr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szobatisztaságnak pont az a lényege, hogy vissza tartsa. Ezt tanulja meg, hogy a pisi kakit vissza lehet tartani.

Pisit úgy sem tudja vissza tartani csak addig míg a hólyag tele nem lesz.


Àgyon gondolom van védö ami nem engedi át a pisit. Vedd le a pelenkát, és ha bepisil többször éjszaka add rá vissza. Ha nem akkor örülj neki.

2020. febr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szabad tudni melyik konyv valt igy be?
2020. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen persze!

Pisiles, fogmosas, furdes (SCOLAR kiado)

2020. febr. 6. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!