Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikpr kezdtétek ela szobatiszt...

Mikpr kezdtétek ela szobatisztaságra szoktatást?

Figyelt kérdés
Mennyi idős korára lett nappalra szobatiszta a babátok?
2020. febr. 24. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
2 éves 3 hónapos volt, mikor úgy döntött, hogy neki nem kell pelus. Ez volt másfél hónapja. Éjjelre még pelust hord, nappali alváshoz az 5. naptól nem kapott pelust. Csak akkor volt baleset mikor beteg lett.
2020. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Nem szoktattam. Mondogattam néha neki, hogy szóljon, ha kell pisilnie. Amikor csak annyit válaszolt, hogy "Úgysem fogok", akkor tudtam, hogy egyébként már simán tudna szólni. Akkor leültem és elmagyaráztam neki, hogy ha nem fog a bilibe pisilni és kakilni, akkor sajnos nem mehet majd oviba. Betöltötte már a hármat ekkor, közeledett az ovikezdés. Onnantól kezdve nem kellett a pelenka.
2020. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22 honaposan, 1 het alatt. Muszaj volt csunya pelenkakiutes miatt.
2020. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem szoktattam!!

Tudta, hogy van bili meg wc, tudta mire kell használni, beszélgettünk róla, de nem erőltettem semmit! Vettem neki szép kis bugyikat, mondtam, hogy ha majd szeretné, akkor a pelust lecsèrélhetjük bugyira.

2 év 3 hónaposan egyik reggel úgy ébredt, hogy ne adjak rá pelut, bugyit akar. Azóta szobatiszta. Egy baleset sem volt. A bilire nem volt hajlandó ráülni, egyből a wc-vel kezdte szűkítővel.

2020. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányomat nagyon érdekelte a bili, ő 1,5 éves korától használta, pisire, nagy dologra, 2 évesen nappalra szobatiszta lett. 2 éves fiamat nem érdekli a bili, remélem nyáron majd könnyebben megy.
2020. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
7 hónaposan kezdtük a szoktatást. 27 hónapos korától lett nappalra szobatiszta.
2020. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!