Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan lett szobatiszta a...

Hogyan lett szobatiszta a gyereketek?

Figyelt kérdés
Pisivel vagy nagydologgal lett hamarabb? Az utolsó nem szobatiszta napján mennyi pelenkát kellett használni? Hogyan történt a szoktatás? A megmaradt felbontott csomag pelussal mit csináltatok?

2020. jún. 29. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Egyik napról a másikra. Előtte néha-néha wc-be ment a pisi/kaki, de nem izgatta annyira a dolog. Aztán egyik reggel amikor öltöztettem, akkor mondta, hogy inkább bugyit adjak rá. Nem volt baleset, szólt mindig, azóta szobatiszta. Ekkor még nem volt 2,5 éves sem.

A megmaradt pelenkát oda adtam a védőnőnek.

2020. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Pont így mint az első, csak ő majdnem 3 volt már. Éjszaka sem kellett már pelus. Eleinte ráadtam még alváshoz, de mikor láttam, hogy mindig száraz, mondtam neki, hogy éjszaka sem lesz. Talán 1x-2x pisilt be éjszaka, de nem is az elején, inkább mikor beteg volt. Megmaradt pelust nekiadtam egy ismerősömnek.
2020. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont benne vagyunk a folyamatban. Több hete tart, elég lassan haladunk. A kakival sosincs baleset, mindig szól. A pisivel pár napja nincs baleset de van, hogy picit erőszakosabb vagyok és pisilnie kell pl. indulás előtt. Alvásnál még egyszer sem volt száraz a pelus, délben sem. Napi kettő pelus fogy így. Most töltötte a hármat 6-án, kisfiú.
2020. jún. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!