Ez milyen módszer??

Figyelt kérdés

Lassan aktuális lesz a szobatisztaság a kisfiamnál. A lányomat egy hét alatt szoktattam le. A volt kolleganőmmel beszélgettem akinek kisfia van, hogy mégis mennyire másabb a fiúknál a leszoktatás.

Ő azt mondta, hogy egy nap egyszer cserélt rajta pelust mert nem akart leszokni és így magától unta meg két hét után. A másik barátnőm a kis piszoárt ajánlotta. Nyílvan nem az első barátnőmre hallgatok.

Jó ötlet ez a műanyag piszoár? Árban nem vészes.


2021. márc. 13. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Amíg maga nem intézi el a dolgát a biliben vagy piszoárban, addig fölösleges oda állítani hogy pisiljen, mert nem fog vele foglalkozni. Aztán lehet de. Attól függ milyen a gyereked.

Az én fiam nehezen lett szobatiszta, elmúlt 3 mire sikerült. A tanulási folyamat azzal kezdődött, hogy elbújt ha kakilt, illetve ha ráült a bilire, mert mondjuk ott játszottunk valamivel, akkor néha belecsurgott. Idővel nyilvánvaló lett, hogy érzi az ingert (illetve nekem is figyelnem kellett az időt, hogy mióta nem pisilt) és egyre inkább automatikus lett, hogy szólt előtte hogy “pisi”.

2021. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk is a piszoár jött be, akkor kezdett végre szívesen WC-re menni, na mert előtte a kertben is szívesen pisilt már, de a bili és a WC eleinte nem érdekelte. Aztán átszokott a piszoárról a WC-re (ülésszűkítővel) , így mondható hogy a bili nagyjából érintetlen maradt.
2021. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!