Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Előfordult már veletek a...

Előfordult már veletek a következő szituáció?

Figyelt kérdés

Szobatisztaságra szoktatásnál, hogy már szólt ha pislinie kell de nem mindig de pelus volt rajta, viszont olyan helyen, hogy nem tudtátok azonnal vinni pisilinni így azt kellett mondani, hogy pisiljen a pelusba?

Belepisilt, vagy sikerült visszatartania? Ha belepisilt a pelenkába, tudta, hogy azért kivételesen mert nem volt WC, vagy okozott nála visszaesést?



2021. aug. 7. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem csináltam olyat, hogy szobatiszta és pelust adtam még.

Onnan, hogy otthon bilibe / szűkîtővel wc-be csinált, nem kapott pelust.

A 3 h-s autóútra sem.

Úgyh nem, megoldottam, hogy tudjon rendesen pisilni.. volt, hogy az árokparton útközben.

2021. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Ja, autópályán meg kilógattad gondolom az ablakon 😂

Volt hogy belepisilt volt hogy nem.Utobbinál üvöltött menetközben kb fél órát míg olyan helyre értünk ahol biztonságban meg lehetett állni.A kialakulóban lévő szobatisztasagaba nem zavart bele.

2021. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem adtam ra pelenkát amióta elkezdtük.

És igen, mi pl ma jöttünk haza a nyaralásból, 3 óra volt az út, pisilnie kellett, szólt. Azonnal ahogy lehetett megálltunk, azt az 5 percet meg kibírta.

2év 4hónapos.

2021. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Nem, soha nem volt ilyen!

Ha szobatiszta, akkor nem adok rá pelenkát!

2 napja került le a pelenka, amikor 2 órás autóútra mentünk. Vittem szépen a bilit és igen, megálltunk, igen az autópályán is az első pihenőnél! Azt a pár percet kibírja, a szobatisztaság azt is jelenti, hogy képes vissza tartani egy kis ideig. Mindig mindenhol megoldottam, hogy tudjon pisilni rövid időn belül.

2021. aug. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Nekem az ikreimnél kb 1 hónap volt, mire teljesen szobatiszták lettek. Otthon nem adtam rájuk semmit alulra, és pár nap alatt otthon nappalra már szobatiszták voltak. Alváshoz és ha elmentünk valahova, adtam rájuk pelust, amibe simán pisiltek, ha rajtuk volt, nem is szóltak az elején. Aztán egy idő után már szóltak, akkor is, ha rajtuk volt a pelus. Volt, hogy kocsiban ültünk, és mondtam nekik, mikor szóltak, hogy pisiljenek a pelusba, ha nem bírják ki hazáig. Nem használt, csak sírtak, amíg haza nem értünk (mindkettővel előfordult), és inkább visszatartották, úgyhogy végül száraz pelussal értünk haza. Ezután már nem adtam rájuk pelust, mert úgyis felesleges lett volna.
2021. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

Hát ez nem egyszerű kérdés, nekem fiam van, amióta elkezdtük a dolgot próbálkozunk pelus nélkül. Mióta áprilisban újrakezdtük engem bizony nem érdekel, hogy az utcán, vagy játszón van, ha látom, hogy nagyon fogdossa rákérdezek, és a legközelebbi zöld övezetben pisiltetem. Végtére is kisfiú, szerintem ez nem szégyen.

Viszont itthon meg kellett tanítani, hogy ülve pisilünk a WC-be, vagy lepisilt mindent. Azóta tudja, ha kérdezem kint is, hogy kell-e pisilni mondja, hogy pl a virágot akarja lepisilni, akkor pisilje.

2021. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

2.


Minden felhajtó előtt megkérdeztük.. minden pihenő előtt is..


Amúgy vîzhatlan pelenkázóalátétet is tehetsz alá.

2021. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!