Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatisztaság mennyi idő...

Szobatisztaság mennyi idő után jelenthető ki? Mi van a visszaesésekkel?

Figyelt kérdés
5 nap itthon balesetmentes, saját maga szólt, hétvégén nagyszülőknél, ahol távolabb a mosdó, szintén, tegnap itthon 3 baleset, kettőnél talán a játszás miatt, harmadik passz. Egy hónapja próbáljuk, nem erőltetem, nem volt semmi stressz, vagy változás.

2021. nov. 30. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Soká... fiam 3 hónapig teljesen szobatiszta volt nappalra és éjjel is 8/10 pelus száraz volt. Megszületett a tesó és 2 hónap alatt fokozatosan visszaesett. Most ott tartunk, hogy már szó nélkül bepisil... mintha soha nem is lett volna szobatiszta
2021. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Az urulogus nekünk azt mondta, ha 6 hónap balesetmentes, akkor tekinthető szobatisztának.
2021. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
2-es vagyok. Tesó születése után 2 hónappal mi is visszaestunk úgy, hogy előtte már 2 hónappal szobatiszta volt. Volt hogy direkt csinálta. Bármi okozhat visszaesést még náluk.
2021. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő azonnal szobatiszta lett, a nagy sosem pisilt be, a kicsi egyetlen egyszer betegen. Viszont ők 3 évesek voltak már akkor, nem erőltettem őket.
2021. dec. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én gyerekem is 3 éves. Ha kistesó születik, szerintem érthető a visszaesés, vagy más stressz, pl. ovi kezdés. De pont ovi kezdés miatt kérdezem, mert januárban vinném, és sokan mondják, hogy pl. utolsó pillanatban lett szobatiszta a gyerek, ovi előtt. Ezért vagyok tanácstalan.
2021. dec. 1. 10:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiamnál kb 2 éves korától próbálkoztunk vele. Voltak jobb periódusai, de aztán mindig visszaesett. Aztán gondoltam, hogy nem próbálkozom, majd eljön az idő. Néha mondogattam, hogy a nagy óvodások már egyedül járnak a wcre, bilire. Meg mindig bejelentettem, hogyha én is megyek. Aztán egy műtét miatt lett szobatiszta végül, mert ha bilibe ment a pisi/kaka, akkor csak egyszer kellett cseréljük a kötést egy nap, ha pedig belement a pelusba, akkor cserélni kellett mindig és a tapasz húzta a bőrt, ami kellemetlen volt neki. És mire véget ért a kötéscserés időszak, ami egy hét volt, ő is balesetmentesen szobatiszta volt nappal. Ágytiszta pedig rá 2 hétre kb. Néha nagyon furcsa történések hoznak áttörést. 🙂
2021. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, úgy tűnik a nagyszülőknél töltött nap bezavar. Vasárnapig balesetmentes, hétfőn csak balesetek voltak, kedd már jobb volt, ma egy baleset.
2021. dec. 15. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!