Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Érdemes vízhatlan lepedőt...

Érdemes vízhatlan lepedőt húzni a bútorokra, amikor először elkezdjük elhagyni a pelenkát?

Figyelt kérdés

2.5 éves a kislányunk. A bölcsis gondozók szerint már olyan ügyesen megy bilizni amikor szólnak neki, hogy ideje lenne megpróbálnunk bugyit hordani.

Mi tartunk tőle, ezért arra gondoltunk, hogy vízhatlan lepedőt tennénk az ágyakra, kanapékra, fotelra, és arra a lepedőt-takarót, így ha mégis baleset lenne, akkor nem menne tönkre minden.

De azért ez jó macera, meg ronda, meg kényelmetlen, meg drága...


Érdemes ezzel foglalkozni?



2022. dec. 22. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem érdemes. Éjszaka legyen rajta pelus, addig amíg azt nem tapasztalod, hogy nincs benne pisi.

Nappal pedig ösztönözd, hogy szóljon,ha pisi/kaki lesz. Ha szól, jutalmazni a kell. Pl egy falat édességgel, vagy matricával,vagy aminek örül.

2022. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
A kisfiam nyáron lett szobatiszta, talán egyszer pisilt a kanapén és egyszer a szőnyegen, simán kitisztítottam. Ha nagyon aggódsz, max rakj alá egy plédet vagy sima lepedőt, akkor nem kell külön költségekbe verned magad.
2022. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Attól is függ, hogy milyenek a bútorok. Normál háztartásba nem kell, ha a kanapéból soha ki nem mosható vagy perzsa szőnyeg vam, akkor azért raknék.
2022. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Mindent szerintem lehetetlen és élhetetlen is lenejlonozni.
2022. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Ekkora badarságot sem hallottam még. Kicsit jobban is bízhatnál benne.
2022. dec. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Kislanyom ha az átmeneti időszakban bepisilt, akkor mindig csak egy icipici volt, inkább csak későn szólt. Azt meg simán le lehetett takarítani
2022. dec. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Csak az ágyakon van matracvédő. Sajnos a kanapéra van, hogy rápisil, de gyorsan szárad... Próbáltam a vízhatlant, de nagyon csúnya volt.
2022. dec. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!