Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatisztuló gyereknél lehet...

Szobatisztuló gyereknél lehet használni pelus helyett egészségügyi betétet?

Figyelt kérdés

2,5 éves lányunknál a nagydolog már rendben van jó ideje, azzal nincs gond, viszont a pisi eleje sokszor bemegy, néha szól csak időben.

Éppen ezért azt találtam ki, hogy mi lenne, ha tennénk be neki szárnyas betétet, hogy ne kelljen annyiszor bugyit cserélni. Pláne hogy nem teljes bepisilés van csak az eleje a problémás.

Azért gondoltam erre, mert ahhoz már elég jó, hogy pelus kelljen, viszont ahhoz meg még sok a probléma hogy csak a bugyi legyen rajta az a tapasztalatom. Ezért jutott eszembe, hogy mensis betét jó-e átmenetileg.

Szerintetek működhet? Valaki próbálta már hasonlóképpen? Vagy felejtős?



2022. dec. 28. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem gyerekre van méretezve és nagyon kényelmetlen, elcsúszik. A sógornőm próbálta ezt, de 1 nap után azt mondták, inkább pisiljen be a gyerek.
2022. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem összezavarod vele. Mert neki az is csak egy pelus lesz, azaz nem lesz pisis a bugyija, nem fogja tudni hogy megint későn indult el wcre. Nem baj ha becsurog, pár hét és belemfog jönni.

Meg amúgyis, tuti kényelmetlen lenne neki, meg felnőttekre van tervezve, ki tudja milyen vegyszer van benne.

2022. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Inkább bugyipelus még egy dbig. Azt tudja le-fel húzni, mint egy sima bugyit. Ha mégse sikerül, akkor sincs gond. A betét nem erre készült.
2022. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem visszaesés lenne. Azt hinné ez egy új fajta pelus és nyugodtan elengedheti a pisit. Ha egy nap 10x kell átöltözni, akkor 10x. Meg fogja tanulni, csak sok-sok türelem kell.
2022. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem felesleges. Akkor inkább bugyipelus, vagy mosol.

Én a mosást választottam mert ha bugyipelusoztunk, visszaesett (pl vásárolni mentünk és pelust adtam rá, akkor már aznap tuti nem szólt. Összezavarta)

2022. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bugyipelus semmiben nem màsabb, mint egy pelus szobatisztulàd szempontjából.

Màr jóval korábban azt hasznàltam a gyerekkkel.


A becsorgás benne van a pakliban.

Váltóruha.



Óvodád gyerekeimnek is mindig viszek magammal, az a tuti.

2022. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Van leszoktató bugyi, vagy beszélnék egy mensi bugyit is varró varrónővel, hogy varrjon ilyet nekünk. :) Pamut anyagú, puha, picit vastagabb, mint a sima bugyi. Persze ezt is cserélni/mosni kell, ha becsorog a pisi, de legalább nem kell az egész alsó szettet cserélni állandóan. Mi még nem tartunk itt, de én erre készülök majd.
2022. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!