Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kislányom most lett 2 éves...

Kislányom most lett 2 éves pár napja, és elkezdtük a bilire szoktatást. Jól haladunk?

Figyelt kérdés

pár napja kezdtem el, ráültetem szépen és mondom hogy bilibe kell pisilni, kakilni,babáira is bugyit adtunk és mondtam hogy baba is már bilibe pisil, bugyi van rajta pelenkát el kell dobni, nem újdonság neki velünk jár a wcére :) de a wc szűkítő nem igazán tetszik neki.szóval eddig minden nap 1 szer pisilt bele a bilibe, ma volt hogy először bugyit adtam rá de nem pisilt be szerencsére .

de ez csak napi 1 alkalom,ha belepisilt tapsikolunk és ő borítja bele a wcbe amit alkotott :) ez tetszik neki!és még kap matricát ha belepisil és ráragasszuk a motorjára ez is ösztönözi remélem,


gondolom mostmár érett arra , felfogja hogy hova kell pisilni, ez is jó hogy legalább napi egyszer bilibe pisil ugye? kezdésnek jó?



2012. márc. 29. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó!:) gratulálok! ritka jól csináltátok... meg ez a matricás dolog is az:)
2012. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

óh de jó köszi a bíztatást, első baba nem nagyon tudok viszonyítani, igen ez a matricát én találtam ki


tényleg annak is örülök ha napi csak 1 pisi megy a bilibe, nem óránként ültetem rá , hanem úgy hogy:

felkelés után

reggeli után

ebéd után

délutáni alvás után

és vacsi után elalvás előtt


és legtöbbször délután estefelé pisil bele napközben nemigazán, de nem is pisil mellé. bugyiban volt egész nap.

2012. márc. 29. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyesek vagytok! Nekem is adtál egy jó ötletet.
2012. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, örülök ha adtam ötletet :)
2012. márc. 29. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:

De jó Nektek! Az én 2 évesem még csak ruhában hajlandó ráülni. :((

Nem nagyon izgatja a dolog.

2012. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!