Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 15 hónapos kislánynak bili?...

15 hónapos kislánynak bili? Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kislányomnak 2 hete vettem bilit, de csak hogy nézegesse, szokja. Gondoltam hátha nyár vége felé megpróbálhatom a szobatisztaságot, hátha. Mindig mondom neki, hogy bilibe kell pisilni, kakilni. Rámutatok a fenekére, hogy most még ott a kaka, és ha kakil, kérdezem, kakilsz? Akkor mondogatja kaka, máskor nem. Erre ma hallom elkezd kakilni (mindig nyög olyankor), és mondja is hogy kakilt. Eléggé meglepett. Ettől még nem akarom rátenni a bilire, nem akarom elijeszteni tőle. De ilynekor van valami teednőm? Ez jó, hogy mondja, de ez így is marad? Majd hogyan és mikor érdemes kezdeni a bilivel próbálkozást?

2012. máj. 18. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem probáld meg hogy megmondod neki hogy most bilibe fogunk és ha elllenkezne ugy hogy látod fél akkor még hadd.
2012. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól, hogy utólag szól, hogy kakilt, még nem biztos, hogy a bilibe is hajlandó lesz. 1-1 próbát tehetsz, de ne erőltesd. Szerintem 15 hónaposan még korai a bilizés. Ill. ha sikerül is bele valami, az még véletlen lesz, és nem tudatos.
2012. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!