Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kisfiú gatyesz és kislány...

Kisfiú gatyesz és kislány bugyi között van különbség (színét, stb leszámítva)? Pl szabásra gondolok

Figyelt kérdés
ha kislányom nagy Thomas rajongó, adhatok rá fiú Thomas gatyát bugyi helyett? Nem kapok sehol lány Thomas cuccot...
2013. júl. 9. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz rá. Nekem a fiaim gatyójában elől van egy kis plusz betét. Ez nem mindig feltűnő.
2013. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kuki résznél kicsit bővebb a fiú alsó.
2013. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fiú gatyát (bugyit) általában úgy varrják, hogy a heréknek és a kukinak van egy kis hely, ezt úgy látod, hogy a bugyin középen van egy varrás. Nem minden kisfiú gatyát varrnak így tehát azt kislány is kényelmesen hordhatja. Viszont aminek van középen varrása az szerintem kislánynak kényelmetlen lehet, mert ott van egy picike főlöslges anyag. A többi ruhában én nem hiszem, hogy lenne különbség (póló, nadrág, trikó, cipő stb.)
2013. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adhatsz rá, de az alsóknál légy figyelmes! A fiúknak szabott darabokon középen van egy kis vágás, direkt arra kialakítva, hogy a kukacukat nem nyomja el az alsó. Míg a lányoké egyszerű, mezei bugyifazon. Én, laikus, élek a feltételezéssel, hogy azon kívül, hogy a szabás furán mutathat, kislánynak nem okozhat kellemetlenséget a fiús darab, míg fordítva igen.
2013. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ezek, amiket a fiam hord (még a fiam is csak 4 éves lesz) nincsenek középen varrva. Akkor valszeg fel sem merült volna bennem, hogy a kislányra ráadjam. Tök sima kisgatyák.

Köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 9. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!