Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit csinálok rosszul? A...

Mit csinálok rosszul? A hároméves gyerekem éjszaka és a nappali alvásnál már több hónapja "ágytiszta". De a nappali szobatisztaság az egyenesen katasztrófa. :- (

Figyelt kérdés

Direkt nem erőltettem ezt a szobatisztaság kérdést. Kétévesen nyáron levettem róla mindent, de hallani sem akarta biliről, és tudomást sem vett a produktumáról. :-/ Így nem erőltettük a dolgot.

Áprilisban töltötte a hármat, úgy gondoltam itt az idő. Mellesleg szorít is az idő, mert szeptemberben ovi. Kezdte izgatni, hogy mi az ami kijön, így a jóidő beköszöntével ismét levettem róla a pelust. A lépcsős szűkítő vált be neki, így arra ültetem rá reggelente. Hagyja is és bele is pisil. Nagyon ritkán ellenkezik amúgy, amikor kérem, hogy üljön rá. Egyébként pedig 10-ből ötször szól, hogy kaka vagy pisi, de többnyire akkor már benn van. Van, hogy nem szól, aztán ott a meglepetés a padlón, szőnyegen, játékon, ágyon, fotelban, többnyire olyan helyen, hogy ne lehessen egyszerűen feltakarítani... :-/

Csak akkor sikerül bele a wc-be, ha én kiviszem, vagy megkérem, hogy üljön rá.. :-(

Ez így ment egy bő hónapig, és semmi haladás. Ekkor gondoltam egyet, hogy éjjelre és a nappali alváshoz sem adok rá pelust. Az egy hónap alatt 1-szer pisilt be, akkor is már úgy, hogy felkelt, és jött, hogy pisilni kell. :-) Korábban is észrevettem, hogy a reggeli pelus mindig üres.

Szóval teljesen tanácstalan vagyok, mit csinálok rosszul? Miért nem szól, ha pisilni/kakilni kell?



2013. júl. 17. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

szia, épp most írtam ki egy hasonló kérdést, így kidobta a Te kérdésedet is...

Nálunk is ez van, telejesn tanácstalan vagyok, mindjárt kezdődik az ovi, és nem haladunk semmit...

Nálatok lett közben vmi eredmény?

Köszi, üdv

2013. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!