Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Egy pisilős baba lehet jó...

Egy pisilős baba lehet jó hatással a kislányomra a szobatisztaság terén? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Két és fél éves, és a nyáron jópárszor pisilt wc-be, bilibe, de egyszer csak elkezdett újra bepisilni és nem szólt, hogy kell neki. Mikor mondogattam, hogy menjünk wc-re, nem akart, így nem erőltettük, visszaadtam a pelust rá, mégsem kötözhetem rá a wc-re a gyereket. De mostanában újra látom rajta, hogy megáll és rámnéz egy pillanatra mielőtt pisil, tehát érzi, hogy mikor kell neki. De hiába mondom, hogy szaladjunk a wc-re, hisztizik, hogy nem és mindig a pelust kéri. Pár napja reggelre is tiszta a pelusa, de akkor sem hajlandó se bilizni se wc-zni. Rosszabítja a helyzetet, hogy 7 hetes a kishuga, és gondolom most ez is visszahúzza őt.

Arra gondoltam, hogy karácsonyra kapna egy pisilős kakilós babát, hátha azzal sikerülne rávenni, hogy ő is a bilibe pisiljen. Van akinek bevált esetleg ilyesmi módszer?


2013. nov. 20. 16:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!