Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mosható pelenka okozott-e...

Mosható pelenka okozott-e valakinek hugyuti fertözést? Azért kérdezem, mert csak 40fokon mosható és hát nem biztos, hogy az összes baci elpusztul a mosást követöen.

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

ezzel a védőnő riogatott, de másfél év alatt semmi baja nem volt, csak az eldobhatótól kiütése, amikor nyaraltunk.

gondolj bele: abban dunsztolódik, a moshatóban meg szellőzik.

2013. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Már miért lehetne csak 40 fokon mosni a textilpelenkákat?

Én ugyan nem tisztába tevéshez használtam textilpelenkát, hanem egyébként, büfiztetéshez, vagy ha mentünk orvoshoz, védőnőhöz, illetve még a legelején a pólyába, de én elsőre 90 fokon kimostam őket, majd kivasaltam és aztán is 60 fokon mostam őket.

2013. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves 2. ! a mai mosható pelenkák nem azok amire te gondolsz...hanem ilyesmi:

[link]

2013. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kedves kettes! nem mindenki tetràval pelenkàz,söt,a többség nem.

egyébkênt 60 fokon sztem simàn lehet mosni,ên a külsöket is ûgy mosom. a cimkéjében is 60 fok van.

nem lesz semmi baja a gyereknek,de ha nagyon aggôdsz,tegyêl teafaolajat a mosàshoz,az gombaölõ. plusz ecetes öblîtés.

2013. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
igen, a teafaolaj, az ecet fertőtlenít, és a napsütés, télen is.
2013. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
40 fokon biztos, hogy semmilyen baci nem pusztul el, sőt szaporodnak.
2013. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én MioFresh fertőtlenítőt is teszek a mosáshoz, az alacsony hőmérsékleten a leghatékonyabb. Az ecet is jó, de olyat is hallottam már, hogy a bambuszt tönkreteszi.
2013. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!