Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mosható pelenka, DE MELYIK?

Mosható pelenka, DE MELYIK?

Figyelt kérdés

Anyukák akik moshatóztok, melyik fajtát választottátok, és miért?

- hagyományos tetra/ perfold + valamilyen külső(kakifogó papírral vagy anélkül),

- AIO pelenkát

- bambusz pellit

-egyméretes vagy többméretes

- mennyi idős kortól használjátok a gyereken

- az éjszakára ill. hosszabb útra milyen megoldás jött be?

Bocsi ha sok a kérdésem de nagyon érdekelne! Előre is köszi a válaszokat!



2013. dec. 12. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

3 hós kora óta moshatózunk. Én használok prefoldot is, külső-belső kombinációt is, és van egy AIO-nk (pop-in) próbaképpen.

Mindnek megvan az előnye és a hátránya. Az ideális mindenkinek más. Mennyi idős a baba? Újszülötthöz a legjobb a tetra. A pop-in nekünk most (5 hós) tökéletes, de szerintem ki fogja nőni. A legbiztosabb verzió a külön külső-belső.

Azért prefolddal kezdtem, mert ez volt a legolcsóbb. :) Utána jött a többi.

Kakifogót csak akkor használok, ha krémezni kell a fenekét, de ilyen ritkán van. Anyatejes hajtással használom a prefoldot, arra inkább nem tettem semmit, nehogy az vezesse ki a kakit. És akkor már a nadrágpelenkákba sem tettem.

Éjszakára bambuszbetétes nadrágpelenkát adok rá gyapjúkülsővel. Párszor áztunk vele, de az azért volt, mert kicsi volt a külső.

A nadrágpelenkáink egyméretesek, elég nagy a fiam, úgyhogy nem mutat rosszul.

Bocs, kusza voltam, de kérdezz nyugodtan, ha van még kérdésed, akár privátban is. :)

2013. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a kezdetektöl moshatózunk az elsó variàcióval. éjjelre most eldobòs van,de màr készül a gyapink,ami àllîtólag bombabiztos :)
2013. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha Noi-féle, akkor tényleg az. :D
2013. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom az e.
2013. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányommal prefivel kezdtünk (Imse Vimse) nekem nem jött be, mert sokat pisilt, majd váltottunk az AIO-ra (PopIn), nagyon szerettem. Fiammal PopIn-nel kezdtem, a jó tapasztalatok miatt, de NG-t vettem, ami nem olyan, mint a V2; majd váltottam zsebesre (Alvababy), mert időközben elköltöztünk és nincs erkély. Nekem az Alva nagyon bejött; 4 óra alatt (!) szárad, míg a PopIn 1,5 nap alatt lett használatra kész. Az egyméretes nekem tetszik; szerintem jobb, mert nem kell fejben tartani, mikor lesz esedékes a váltás, csak máshol kell patentolni. Éjszakára sajnos nem tudok moshatót ráadni, mert lefekvéskor rengeteget iszik és alapjáraton is egy mini vízerőmű; 1,5 óránál tovább nem marad szárazon egy pelus sem... Egyébként sajnos ki kell tapasztalni, nektek melyik jön be, főleg a picurnak melyik tetszik; hiába mondja valaki, hogy az xy márka szuper; ha nálatok nem válik meg, megette a fene. Hajrá, jó moshatózást! :)
2014. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!