Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Strandon hogy oldjuk meg a...

Strandon hogy oldjuk meg a wc-zést?

Figyelt kérdés
Kislányom nemrég lett szobatiszta (még csak nappalra), ügyesen szól ha pisilni,kakilni kell,viszont elég későn,ha nem sietek becsurog. Nemsokára megyünk strandra, és nem tudom,hogy ott ezt hogy fogjuk megoldani,mert kitudja,hogy milyen messze van egy wc,és gondolom nem néznék jó szemmel ha medence mellé pisilne a fűbe.
2014. júl. 3. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni papírbilit. Én ilyet vinnék magammal és a végén kidobnám.
2014. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is papírbilit vittem.
2014. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Papírbili és az első dolgom az lenne,amikor odaérünk, hogy felderíteném hol van a mosdó.
2014. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tica0121 ***** válasza:
Én meg simán elvinném az otthoni bilit... végülis azt már megszokta és nem is kell külön megvenni, ki is lehet mosni a wc-ben.
2014. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is elvittem az otthoni bilit. :) Hol lehet kapni papírbilit, és mennyiért? Egyszer használatos, vagy néhányszor, mondjuk 1 napig elég lehet?
2014. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor megérkeztek keressétek meg,hogy hol van a wc és ahhoz közeli helyen rakjátok le a cuccot . Mielőtt egy medencébe mentek mindig kérdezd meg a kislányod,hogy nem kell -e neki wc-re menni.Ennyi.
2014. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm már túl vagyunk rajta!
2014. júl. 17. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!