Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Leszoktatáshoz jó lehet a...

Leszoktatáshoz jó lehet a mosható pelenka?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Leszoktatáshoz lehet kapni leszoktató bugyit, aminek a középső részébe extra betétet varrnak.

[link]

2014. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tök fölösleges!

És hogy miért?

Mert ha egyértelműen megérik a gyerek a szobatisztaságra, akkor el fogja hagyni a pelenkát. Ha meg nem érett rá, akkor meg akármilyen pelenkát ráadhat az ember, akkor is be fog pisilni. Akkor is, ha átázik az a pelenka, meg akkor is, ha nem.

Ha úgy veszed észre, hogy már érett a szobatisztasághoz, tehát felismeri az ingert, azt időben tudja jelezni vagy mondani, ha szükséges, akkor vissza is tudja tartani, akkor pedig nincs mese, le kell venni a pelenkát.

2014. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Még nemrég próbálkoztunj csak vele,és az a gondom,hogy a pelenka nem ragad vissza ha pl. kétszer bilitünk egy óra alatt.Viszont nem akarom eröltetni sem,ezért gondoltam a mosható pelusra,mert a leszoktató bugyi gondolom pár órára elég,mert egy pisi becsúszik,és lehet is mosni.A mosható pelus,gondolom 2-3 pisit elbír.Vagy nem?ÍGY olcsóbb is lenne,mert a bugyi drágább mint az eldobható pelus.(Ahol néztem legalábbis) Meg abból lehet több is kell,ha mégis bele pisil.
2014. júl. 23. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Kisfiam 2 éves múlt áprilisban. Figyeltem a jeleket és egyik nap úgy döntöttem, leveszem a pelust. Azóta nem pisilt még be 1x sem, az első héten kérdezgettem, hogy kell-e pisilni és vittem fél óránként a bilire.Aztán már magától szól, hogy menjünk pisilni vagy kakilni.
2014. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mosható pelust is maxiumum 3 óránként cserélni kell.

Drágább a mosható mint az eldobható?

Mégis hogyan gondoltad hány db moshatóra lenne szükséged?

Ha a legrosszabb minőségű kínait veszed meg annak is minimum 2000 ft darabja a vaterán.

2014. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát pl. 5db kilső meg kb 10db belső. 7000ft-ért adná nekem valaki oda.ELgondolkottam rajta nagyon.Nem állandóra használnánk.Éjszakára,meg ha megyünk v.hova akkor marad az eldobható.Kisfiamnak már másfél hete az a hóbortja,hogy ha otthon vagyunk,folyton rácsücsül a bilire.Még a pelenkát is le tudja venni.Persze nem csinál bele semmit.Eddig csak párszor sikerült.Nem is eröltetem.Magátától csinálja,de szerintem csak mert teszik neki,hogy oda lehet ülni...Amugy nem szól ha bepisil,szerintem csak játszik,azért ül rá mindig.Pl.ha valaki a családból megy wc-re,akkor rá kell ültetni pelus nélkül.Persze nem történik bele semmi.DE igy már dupla annyi pelust használunk,mert nem tapad a tépőzár.Akkor mit csináljak?Ja mégcsak 21hós.3 hónapja vettük a bilit,bennt áll a wc-nél,elmagyaráztuk mire való,és szerintem megtetszett neki,hogy rá lehet csücsülni.
2014. júl. 23. 15:42
 7/7 anonim ***** válasza:
5 külső + a 10 belső kb egy napi adag mert minden alkalommal 2 betét kell ahhoz hogy 3 órát bírjon a mosható pelus. Tehát amint pelenkát cserélnél rögtön moshatod kézzel a pelust és a betétet, mert 1 nap a száradási idő. Ha tényleg moshatózni, spórolni szeretnél akkor min. dupla ekkora mennyiség kellene, és akkor már csak naponta 1x kellene mosnod az összeset (akkor már lehetne mosógépben is a többi ruhával együtt).
2014. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!