Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nappalra már szobatiszta, de...

Nappalra már szobatiszta, de éjszakára még pelenkát hordó gyereketeknél tapasztaltatok olyat, hogy ébredés után nem akarja egyből levenni a pelust, pedig tele van pisivel?

Figyelt kérdés
Pl. elszalad vagy megpróbál kakilni is bele.

2014. okt. 7. 11:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány éves a kicsid? Szerintem egy időszakban ezek a próbálkozások sok gyereknél előfordulnak. Ő ezt szokta meg pici korától kezdve és ragaszkodik a pelus intimitásához. Nekem csak akkor szokott le erről a próbálkozásáról amikor éjszakára gumilepedő is fölkerült a lepedője alá, a takaróját pedig könnyen mosható plédekre cseréltem. Nyeltem egyet és éjszakára nem kapott pelust. Ha mocorgott nagyon éjjel, akkor fölkeltettem pisilni. Egy-két hét múlva így éjszaka is szobatiszta lett, de előtte ő is elbújt az éjszakai pelusával. A bilit is ki kellett cserélni egy szék fazonú bilire amin nem volt semmi csilli- villi zenefunkció. Két bilink volt előte, egy zenélős öröklött bili ami szórakoztatta, de zavarta őt, és egy klasszikus fazonú bili amire nagyon rá kellett guggolnia és számára nem volt teljesen egyértelmű hogy melyik az eleje és a hátoldala a bilinek. Amikor tanulja hogy elérje időben a bilit, nagy dielemma elé volt állítva hogy megtalálja a megfelelő szöget a bilin amire rá tud ülni. A sima kisszék fazon viszont nagyon bevált. Pont kényelmes magasságú és egyértelmű hogy úgy kell ráülni mint egy székre.
2014. okt. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!