Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Tudnátok jó pelenkát ajánlani?...

Tudnátok jó pelenkát ajánlani? Eddig (születése óta) a Dm babylove pelust használtuk, de most folyton átpisili magát.

Figyelt kérdés
2,5 éves, fiú, 16 kilós, most éjszakára átálltam az 5-ös méretről az 5+-ra, de ezt is átpisili, pedig közvetlenül fekvés előtt adom rá. Emiatt hajnalok hajnalán kel sajnos. Korábban az ilyen problémát a nagyobb méretű pelenka mindig megoldotta, de most nem tudom, mihez nyúljak. Várom hasonló tapasztalataitokat. Köszönöm.

#bepisilés #éjszakai pelenka #jó pelenka #átpisilás #dm babylove
2015. jan. 27. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Pampers premium care , v. active baby , mi kezdetektől ezeket használjuk, nagyobb lánykám 3,5 éves koráig használta, sosem volt átázás, a kisebb 2 éves, ő még pelusos, s nagyon jól bírják, ha nem kakil, akkor reggel- kora délután-este van pelus csere , és semmi átnevesedés... este 9-től reggel 7ig simán bírja... más

nem csak éjjelre adj rá, ha drágállod... szerintem megéri!

2015. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A premium care-ről már én is hallottam jókat, csak nagyon drágának találtam, de lehet, hogy csak éjszakainak megpróbálom.
2015. jan. 27. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a sleep&play-t használjuk, teljesen jó, még sosem ázott át, és nem olyan drága mint a premium care.
2015. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én újabban (jó fél éve) az Auchan sajátmárkásat vásárolom, az olcsóbb, mint a dm-es, de szerintem ugyanolyan jó. Nekünk is van néha baleset, de inkább napközben, mikor sokat iszik, és nem szól ha pisilnie kell.
2015. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szintén premium care meg active baby. igaz,hogy többe kerül, de nem ázik át hamar, szóval kevesebb kell belőle. estétől reggelig is jól bírja. meg ha dm-be vásárolsz,mi azt szoktuk,hogy ott veszünk ilyen sampont stb ami nem kaja és lehet gyüjteni a 25% kedvezményt, használhatod pelusra is. meg tescoba sokszor van nagyon jó akció rá nemrég is 7000 volt a kartonos active baby, 2 hónappal azelőtt meg a premium care is
2015. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bella happy

nekem ezzel soha nem volt gondom


szobatisztasággal hogy álltok ?

am meg ötlet este már ne igyon vagy csak picit !

2015. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Libero 6-os szerintem jó lenne nektek, olcsóbb mint a Pampers és szerintem ugyanolyan jó. Én ennyi dősen bugyipelenkát adtam a gyerekeimre éjszakára is. Libero up&go-t, 6-os méretet. De a Libero 7-es pont 16kg-tól van.
2015. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A Libero bugyipelusát nem ismerem, korábban (2-es méretnél) nem volt jó tapasztalatom a márkával, ezért azt azóta nem vettem. A bugyipelus mondjuk nem rossz, mivel nem lehet "elrontani a felrakást". A szobatisztaság még messze van, nyár eleje óta használjuk a bilit, de csak napközben, és csak ha én ráültetem, magától nem szól.
2015. jan. 27. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!