Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » A wc szűkítők egy méretben...

A wc szűkítők egy méretben kaphatók?

Figyelt kérdés
Úgy értem a belső luk egyforma? Fiam végre majd 3 évesen hajlandó ráülni, de majdnem kilóg a kukija. Mondjuk elég magas. De szűkítő nélkül meg beleesne.
2015. ápr. 3. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

dehogy esne bele, 3 éves, meg tudja tartani magát, nem rongybaba :D tegyél be egy fellépőt, akkor a lábával stabilan meg tudja támasztani magát. vendégségben sem lesz szűkítő, tanulja meg :)

enyém 2 évesen lett szobatiszta, egyből a wc-t használta, kb 3 éves koráig ott volt neki a fellépő, aztán már az se kellett, soha nem esett bele :D

hogy a kérdésre is válaszoljak, biztos van különbség minden márkánál a lyuk között, biztos nem sztenderd...

2015. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem egyforma. De normál ülőkében is vannak olyanok amiknek jóval kisebb a belső átmérőjük. Lehet, hogy nektek az is elég lenne és ha már ott vagy vehetsz valami design-eset,ha 8 ezer lesz akkor meg ráfogod a gyerekre. :D
2015. ápr. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémánk. Nekem van hogy ki is pisil emiatt a szűkítő felett :) Én ha pisil vagy megkérem hogy kukac a lábak közé, vagy hogy dőljön picit előre, egyenes háttal, és akkor nem megy ki, mert belelóg a kukaca a wc-bem nem előre. Én megpróbáltam ráültetni simán a wc-re, de csak a hiszti lett belőle.
2015. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!