Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Melyik a legnagyobb nedvszívó...

Melyik a legnagyobb nedvszívó képességű bugyipelenka?

Figyelt kérdés
Olyan pelenkát keresnék ami igazán sok folyadékot befogad.Lehetőleg bugyipelust,mert leszokóban vagyunk,de rendes pelust is ajánlhattok.Pampers-sel,Liberóval már kudarcot vallottam,sőt már s-es felnőtt pelussal is próbálkoztunk,de sajnos mindíg az van,hogy éjszaka át kell cserélni sokszor az egész ágyneműt.Tudtok valami olyat ami tutira kibír egy éjszakát ?
2015. máj. 14. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik Pampers-el? Mert nem mindegy! Fiamnak csak a zöld jött be. A narancssárga az szar. Most premiumot vettem (fehér), de 5-ös méretben szerintem ez is rosszabb, mint a zöld.


Pedig tovább kell próbálkoznod, mert itt sokfélét fognak írni, de neked kell kitapasztalnod, melyik a jó a gyerekednek.

Nálunk pl a Liberó borzalmas volt, a Bella Háppy is, más meg esküszik rá.

2015. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pampers bugyipelust vettünk olyan Diegó meg Dóra mintásat,de amellett,hogy átázott a lányomnak még kiütése is lett tőle,pedig csak belepisilt.De igazából,már újszülöttnek is voltak ilyen problémák ezért nem is vettem soha eddig Pampers-t.A Liberó még éjfélig sem bírta,igaz 6-at vettünk,nemrég tudtam meg,hogy akár 8-as is van belőle csak én még nem láttam.Próbáltuk már a Babydreamet,Babylove-ot,Lidl-s bugyipelust és S-es felnőttpelenkát,de minddel így jártam. Lányom 2 éves ,most van leszokóban.Fiam 4 éves lesz,ő nappal szobatiszta,de éjjelre még kell rá pelus.16 és 18 kilósak ,tehát súlyban alig van különbség és szerintem pisi mennyiségben sem sok.
2015. máj. 14. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig mit használtatok? Mi vált be? Abból nincs nagyobb méret?
2015. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bella Happy-t de sajnos abból nincs Magyarországon bugyipelus és már a 6-os sima pelenka is kevés éjszakára.
2015. máj. 14. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha éjszaka még belepisil, akkor adj rá rendes pelust. Szerintem egyik bugyipelenka sem bírja ki az éjszakát, csak akkor, ha a gyerek már nem pisil éjszaka, így nem is lesz pisis.
2015. máj. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet h nagyot adsz rá de az meg bő valahol és ezért tud melléfolyni s lesz pisis minden.a sima pelus kibirja amugy?nem iszik este tul sokat ?
2015. máj. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!