Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Éjszakára mikor vettétek le a...

Éjszakára mikor vettétek le a pelust?

Figyelt kérdés

Lánykám gyorsan szobatiszta lett magától, kb. 1 hét után nem kérte éjjelre a pelust (előtte volt, hogy szára volt reggelre vagy kicsi pisi), de most 2 éjszakán át (pelus levétel után 1 nappal) bepisilt.

Ha visszaadom, nem visszalépés, ugye?


2015. máj. 18. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

De igen!

Ne add vissza rá már ha egyszer sikerült leszokni róla.

Nagyon okosak és tudják hogy úgy nem lesz nedves a popó aztán kérni fogja utána mindig.

Cseréld le a huzatokat ágyneműt és kitartás.

2015. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez butaság miért lenne visszalépés. Nekünk is volt ilyen. Aztán pár napig visszatértünk rá majd megint lekerült. Persze volt olyan hogy vagy 4 napon keresztül minden este becsurgott és már csak akkor szólt ha bement, amikor pl a dédije meghalt, akkor kicseréltem neki az ágyneműt és kész. Azóta megint bírja az éjszakákat. Szóval nyugodtan visszateheted rá ha gondolod. Sőt én volt hogy a pizsijére tettem fel, így ha nincs baleset másnap is felhasználható:)
2015. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Nem adtam vissza a pelust. Azóta 5 éjszaka volt baleset nélkül :)
2015. máj. 23. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!