Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatisztaság, mit csináljak...

Szobatisztaság, mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

Fiam augusztusban lesz 3 éves,szeptembertől elvileg óvodába megy.

Nem hajlandó bilizni.Egyszer már belekakált és pisilt,de az véletlen volt.Hevesen tiltakozik ha rá akarom ültetni,már ígértem mindent.

Mit csináljak?


2015. máj. 22. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
az én fiam sem szeretett bilizni, de a pelus sem kellet neki. ezért kapott wc szűkitőt.20 hónaposan már szobatiszta volt.
2015. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd! Próbáld meg reggel amikor felebred rögtön raultetni egy játékkal, nagyon sokat szoktak reggel pisilni. Nagyon dicsérd meg, legyen sikerelmeny.

Ha nem akar ráulni, ne erőltesd, várj egy hetet.Még van idő szeptemberig, néhány nap alatt is szobatiszta tud lenni, ha megérett rá. Kitartás :)

2015. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi,mentek a zöldek.

Próbálom reggel,indulás előtt feljövetelkor elalvás előtt,stb...szóval sűrűn de nem akar.Kezdek bedilizni.....

2015. máj. 22. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem az a legjobb módszer ha leveszed a pelust. rájön, hogy akkor pisiben fog tocsogni és inkább ráül a bilire 2-3 nap dac után. pelussal a fenekén nagyon kevés gyerek lesz szobatiszta. a bili meg még kevesebb gyereket vonz :D
2015. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

első válaszoló vagyok.

mi igazából úgy kezdtük hogy ő nem akarta a pelust. ezért levettük róla, és 5 percenként kérdeztem tőle hogy lesz e pisi. sokszor bepisilt, de egy kis idő után rájött hogy mit kell csinálni. aztán jött a nyár és csak bugyiban volt. 2 nap alatt baleset mentesre szokott. első ilyen nap után estére sem adtam rá pelust akkor bepisilt, elmagyaráztam neki hogy iylenkor szólni kell meg ilyesmik és másnaptól már este sem pisilt be. de az biztos hogy erőltetni nem szabad, légy türelmes, ha nem most a nyáron biztos leszokik.

2015. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Mennyi idősek voltatok ekkor?
2015. máj. 22. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
20 hónaposan már teljesen szobatiszta volt.
2015. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is levenném róla a pelust. Ki kell próbálnia milyen érzés az, amikor átázik és a kedvenc tűzoltós zoknija is pisis lesz. Nálunk ez hozta az áttörést, 2,5 évesen éjjelre, nappalra, székletre és vizeletre is szobatiszta lett. Azelőtt rá se akart nézni a bilire... (és a WC-szűkítőre se!)
2015. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!