Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikor vegyem le éjjelre is a...

Mikor vegyem le éjjelre is a pelust?

Figyelt kérdés

Kisfiam, elég későn, 3 és féléves, de most egy hete már úgy néz ki szobatiszta nappalra. Nincs baleset, szól ha pisilni, kakilni, kell, és megy a wc-re.

Pár reggel, most száraz volt a pelus, és szólt is,hogy pisilni kell. De nem minden reggel. Délutáni alvásnál tegnap levettem róla, és nem volt gond. Nem pisilt be, ahogy felébredt, szólt.

Mikor kezdjem próbálgatni az éjszakai ágytisztaságot?


2015. máj. 24. 06:19
 1/2 anonim ***** válasza:

5 éveskorig az éjszakai pisi teljesen normális.


De ha a gyerek késsz rá korábban akkor vedd le róla és nézd meg mi lesz.


Nekem a nagylányom 2évesen letette napalra a pelust, és kb 2,5 évesen nyáron levettem róla éjszakára és egyszer sem pisilt be(pedig elötte mindig tele volt a pelus).

Második lányom is 2 éves kora után már wc-re ment, de pelusa még mindig van éjszakára, nem sokára 3 éves lesz. Már akarta, hogy vegyük le, de hideg van még éjszaka, hogy pisiben aludjon. Mindig tele a pelus. Ha meleg lesz akkor nem adom rá és meglátjuk mi lesz.


Attól, hogy leveszed róla éjszaka párszór nem kell az egész csomaggal eldobni, nyugodtan rálehet adni, ha nem megy.

2015. máj. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha néhány napig nincs a délutáni alvásnál gond, és reggel száraz pelenkával ébred, akkor leveheted róla éjszakára is.
2015. máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!