Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tudok ez ellen tenni?

Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Lányom 1,5 éves. Pár napja levettem róla a pelust és kisbugyit adtam rá. Nem a szobatisztaság végett csak mert nagyon meleg volt.

A férjem kérdezi hogy mi az a tócsa a gyerek alatt. Én meg kicsit hangosabban mondtam hogy jé bepislit a gyerek. Erre megijedt a lányom és sírni kezdett. Addig nem is zavarta hogy bepislit játszott ugyanúgy. Most az apjával anyóséknál vannak és ott is kisbugyi volt az udvaron rajta. Mikor bepisilt ugyan úgy elkezdett sírni. Ez kétszer előfordult és utána vissza adták rá a pelust. Nem tudom, hogy azért sírhat mert folyik le a lábán vagy mert benne maradt hogy kicsit hangosabban beszéltem és azt hitte kiabálok vele. Mit tudok tenni? Nyáron nem szeretném ha egész nap palusban lenne mert csak befülled a feneke beleizzad.


2015. jún. 13. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztos nem a hangos szó miatt sír, hisz nem hülye, hanem gyerek, meg tudja különböztetni, hogy kiabálnak-e vele, vagy sem, már ha tényleg nem kiabáltál...

Viszont szerintem nem normális, ha nem szobatiszta (és korából adódóan még nem is ez a cél) bugyiban tartani, gondold csak meg, neked tetszene, ha nem tudnád visszatartani, és az nem benne marad valamiben, hanem csorog rajtad, gondolj csak a nehéz napokra...

2015. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!