Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mennyi idö után vegyem le...

Mennyi idö után vegyem le róla a pelust délutáni alváshoz?

Figyelt kérdés
2 év 8 hónapos kisfiam 2 hete önmagàtól elhagyta a pelust. Délutàb alszik 2-3 óràt, ilyenkor adok rà pelenkàt. Nem tetszik neki , le akarja venni, de ébredéskor tele van pisilve. Mennyi idő utàn próbàljam meg elhagyni délutàni alvàshoz? Ki hogy csinàlta?
2015. jún. 13. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél az ágyába olyan anyagot ami felszívja a pisit, rá meg csak egy pólót, aztán vedd le nyugodtan, mondhatod neki azt is lefekvés előtt, hogy menjetek ki pisilni és nem lesz rajta az alvásnál ezért ne pisiljen be.
2015. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van olyan lepedő ami vízhatlan( nem szívja magába a nedvességet. Arra tegyél egy pokrócot. Én így csináltam.
2015. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én alvás előtt közvetlenül, meg ébredéskor rögtön megpisiltetném, és megvárnám hogy száraz legyen ébredéskor a pelenka.
2015. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!