Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Érett már a szobatisztaságra?

Érett már a szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
Másfél éves kislányom napközben itthon sokat van pelus nélkül ebben a melegben.Fogzik is és kimarja már a pisije is a bőrét.Volt hogy bepisilt és akkor sírt persze mondtam neki hogy nem baj megvigasztaltam, feltöröltem.Nem akarom erőltetni a szobatisztaságot még hisz kicsi van bilije rá is ül magától de még nem ment bele semmi.De mint mondtam csak azért van elől hogy hátha jön a kaka és akkor nem a földre megy.Viszont 2 napja azt veszem észre 2 órán keresztül se pisil, amikor meg ráadom a pelust azonnal megy bele.Ez azt jelenti hogy visszatartja?

2015. júl. 22. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, azt jelenti, mert mint írtad sírt amikor bepisilt, tehát még rossz élmény volt neki, így nem érett rá. Ráadod a pelust megnyugszik és pisil, de hiába ültetnéd a bilire szinte biztosan nem pisilne bele.
2015. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez azt jelenti, hogy egyáltalán nem érett rá.
2015. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
18 hónapos a fiam, ő is sokat van pelus nélkül. Viszont már hónapok óta megtanult pisilni, úgy értem hogyha mondom neki hogy pisiljen akkor pisil, van hogy csak pár cseppet van hogy sokat. Ha nem kérdezem meg tőle időben, akkor pár csepp befolyik, de egyből szól is, akkor ráültettem a bilire vagy a WC-re , de magátol még nem ül rá. Ő viszont utálja a pelenkát. De még ez is messze van a szobatisztaságtól, mivel nem tudja vissza tartani és nem érzi, jelzi előre hogy kell neki.
2015. júl. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 24. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Hamár vissza tudja tartani azt jelenti hogy van inger nála..magyarrázd el neki hogy ha bilibe pisil nem fogja csipni neki...a keresztfiam 2évesen teljesen szobatiszta lett
2015. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kakánál szól és ma 2x a pisinél is mutatott a wcre de azt nem nevezi meg.Vmiért az i-s szavak nem annyira mennek neki.

Úgy néz ki mégis érett rá csak a bili nem tetszett neki :)

2015. aug. 11. 20:30
 7/7 anonim válasza:
Általában 2 éves kortól " szobatiszták" a babák.
2015. aug. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!