Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan megy az éjszakai...

Hogyan megy az éjszakai szobatisztaság?

Figyelt kérdés
Kislányom most kezdi a nappali szobatisztaságot. Többé kevésbé sikerül is, max. 1-2 baleset van. Arra lennék kíváncsi, hogy mikor, hogyan sikerült nálatok az éjszakai? Elég mély alvó. Ez magától fog jönni, tehát felébred rá? Mik a tapasztalatok? Köszönöm a válaszaitokat. 😊
2015. aug. 1. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mind a négy gyerekem egyszercsak közölte, hogy neki nem kell éjszakára pelenka és attól kezdve csak nagyritkán történt baleset. Ez majdnem egyszerre történt a nappali szobatisztasággal.
2015. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy kezdődött, hogy napokig száraz pelenkával ébredt a kisfiam, mikor ez megtörtént, akkor lekerült a pelus. Jobban mondva éjszakára nem került rá.:)

Kb. 2 hónapig abszolút nem is kellett neki éjjel pisilni, így fel sem kelt, nem is történt baleset, majd pedig mikor néha-néha kellett neki, akkor pedig felébredt éjjel, hogy pisilni kell.

2015. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Éjjel akkor érdemes levenni a pelust, ha 1-2 hétig stabilan szárazon ébred. Ez lehet egyszerre a nappali szobatisztaság kialakulásával, de akár egy év is eltelhet a kettő között. Vannak gyerekek, akik felébrednek arra, hogy pisilniük kell, de szerencsésebb esetben erre nincs szükség, mert pisilés nélkül kibírják az éjszakát. Az enyémek pl. soha nem keltek éjjel erre.
2015. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Az én fiam is most lett nappali szobatiszta. Ejjel elvetve fordul elo szaraz pelus. Keri is meg a pelust. Amugy reggel nem pisil mar bele. Szol, ha kell neki es akkor levesszuk a pelust. Amugy este lefekveskor az agyban megiszik 2,5dl kakaot. En nem birnam igy ki reggelig pisi nelkul. En felnott fejjel is szoktam kelni ejjel. Most, hogy terhes vagyok orankent, ketorankent megyek ejjel is.
2015. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindket lanyom szinte a nappali szobatisztasaggal egyidoben elkezdett szaraz pelussal ebredni. Vartam egy ket hetet, es levettem a pelust ejszakara is, nehany baleset fordult csak elo az elso 3 honapban a nagyobbik lanynal, sokat volt beteg abban az idoszakban sajnos, es foleg akkor. De ha pisilnie kellett mindig felkelt, igy a balesetek is abbamaradtak. A kicsi meg csak 2 eves lesz, egy hete szobatiszta, napok ota szaraz a pelus ejszaka, sot egyik nap fel is kelt, hogy pisilnie kell. Varok meg par napot es vegleg megszabadulunk a pelustol ;-)
2015. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm kedves válaszát. 😊
2015. aug. 2. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!