Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Lehet, hogy a kistesó miatt...

Lehet, hogy a kistesó miatt pisilt be megint a kisfiam?

Figyelt kérdés
Több mint 3 és fél éves, tél óta nem voltak balesetek nappal és éjszaka sem, már 1 évet oviba is járt és most a 2 éves húga kezdi a szobatisztaságot, néha bepisil ugye. Erre tegnap a fiam délután ébredés után teljesen bepisilt, előtte nap meg a homokozás közben, de nem csak az eleje folyt be, hanem az egész és utána szólt. Lehet, hogy a húga miatt?
2015. aug. 2. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmm. Nem tudom, lehet. De írásod alapján olyan, mintha szándékosan csinálná. Gondolom, ha ovis, akkor begyakorlott szobatiszta.

Az én fiam is most lett szobatiszta, legalábbis nappalra, de egy baleset sem volt eddig.

2015. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az jött le, hogy direkt csinálja. Értem én, hogy a kicsit megdicsérjük, ha sikerül neki a WC-be, de akkor most őt is dicsérgessem újra?
2015. aug. 2. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet arra van szuksege. Probalj beszelgetni vele, hogy o mar regota nagyfiu, o mutatja a peldat a tesonak stb. Ne aggodj! Nem hiszem, hogy problema lesz!
2015. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, nyilvan kozrejatszik, feltekenyseg. A kicsi korul tobb a figyelem, ot meg etetik, ezert nem hajlando a nagyobb onalloan enni, a kicsit pelenkazzak, dicserik ha sikerul, hat akkor o se akar dicseret nelkul...


Foglalkozni kell vele, hogy erezze, ugyanugy szeretitek ot is, es minel tobbet magyarazni neki a helyzetet.

2015. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!