Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság

A kérdés

Lépcsős Wc szűkítőnek stabilnak kellene lennie? Vissza veszik vajon amit ma vettünk?

2015. aug. 19. 20:27  Privát üzenet  

A válasz
A miénk billeg. Nálunk jobban, mamánál kevésbé. Nem egyforma az ülőke, mégis billeg. Próbáld meg úgy visszacsomagolni ahogy volt. Szerintem visszaveszik.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2015. aug. 19. 20:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Öreg (25 éves) hűtőm a kompresszor indulásakor, de főleg a leálláskor elég hangos, dübörgő hangot hallat. A kompresszor rögzítése stabilnak tűnik. Mintha a kompresszor belsejéből...
Volt egy gépem de tönkrement beszereltem egy másik gépembe és nem telepítettem újra nagyon stabilnak tűnik telepítsem újra vagy úgy is hagyhatom?
Megyek Írországba au pairnek, az angol tudásom koránt sem mondható stabilnak, de szeretném az ott eltöltött időt jól kihasználni nyelvtanulás szempontjából (nyelvsuliban em...
Espiro Sigma 9-36kg. gyerekülésről van valakinek tapasztalata? Nekem elég stabilnak és kényelmesnek néz ki. Sok ülés olyan merev. Ez nem is a legolcsóbb kategória, de még belefér.
Kislányom 1éves. Idáig úgy ment, ha mindkét kezét fogtam. Ma már elég az egyik is. Elég stabilnak érzem, de nem magabiztos. Mennyi idő még elindulhat? 1-2hét?
A Curver tipusú wc szűkitőnek van belső pereme? Fillikidet nem kapok sehol és ezt javasolták helyette.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Szobatisztaság rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!