Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Bugyiba bepisil, a pelenkába...

Bugyiba bepisil, a pelenkába pedig nem?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete vettük le a pelust. Az eleje néha becsorgott, de ügyesen szaladt a bilihez és a nagyja abba ment. Kb 3 napja már nem is szól, csak teljesen összepisili magát. Ezért adtam inkább vissza a pelust. Így viszont mindig szól, ha pisilni kell, ülünk a bilire. Sokat pisil, de szerintem az eleje a pelusba megy.

Olyan fél állapotba vagyunk. Nem érett még rá? Nem akarom eröltetni. Mi lenne a jobb ilyenkor? Pelus vagy bugyi? Én a bugyipelenkára szabszavaznék, de így nem fogja zavarni ha becsorog.


2015. aug. 19. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
hány éves? szerintem a bugyi lenne a legjobb. az elején lehet hogy sokszor összepisili magát, de egy idő után megtanulj. próbáltad megjutalmazni valamivel, ha sikerül bilibe pisilnie? lehet akkor szólna hogy pisilnie kell, ha tudná hogy utána jutalmat kap.
2015. aug. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

nem szabad visszaadni :) ez teljesen normális, mondhatni tankönyvi, és ráadásul pont akkor... kb 2 hét után szokott jönni egy visszaesés amin túl kell lenni :)

ez olyan dac szerűség, leesett neki, hogy ez már így marad és kicsit dacol, de semmi gond ezzel, pár napig szokott tartani. viszont ha visszaadod a pelust akkor elnyújtod ezt a visszaesést, akár teljesen visszaeshet hónapokra.

tarts ki, vedd le a pelust és minden baleset után mond neki, hogy legközelebb próbáljon meg előbb szólni, de semmi gond, nem haragszol rá :)

egy gondozónő... :)

2015. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!