Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nálatok mennyi idő telt el...

Nálatok mennyi idő telt el aközött, hogy szólt ha pisi van és amikor már egyáltalán nem adtatok rá pelust mert teljesen szoba tiszta lett nappalra?

Figyelt kérdés

Lányom ma reggel óta folyton szól ha pisi van. Reggel is úgy kezdte, hogy pisi pisi majd ráültünk a wc-re és kakilt is, majd ugyan ez 5 perc múlva.

Egész nap szólt amikor pisi volt. Bár szinte egész nap kint voltunk pelus nélkül de akkor is szólt amikor pisilni kellett. Mennyi idő telt el amíg teljesen szoba tiszta lett nappalra? Utána sokszor előfordult hogy nem szólt és bepisilt? Lehetséges hogy ez csak egy ilyen nap volt és holnap már megint nem szól ha.pisilnie kell?


2015. aug. 29. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:

kb. fél perc, míg levettem a pelenkát...

voltak balesetek, ez természetes, 2 hétig, napról napra kevesebb. 2 hét után már nem volt baleset.

számomra döbbenetes, hogy manapság ezt a részét mennyire meg akarják úszni az anyukák ezért pelenkát adnak a szobatiszta gyerekükre, nehogy baleset legyen. aztán csodálkoznak, hogy nem mehet 3 évesen pelenkával a fenekén óvodába!

nem szabad összezavarni, ha szól, akkor teljesen le kell venni a pelenát, nem baj ha bepisil, abból tanulja meg, hogy az kellemetlen és ezért fog jobban figyelni!

2015. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a lányaim mind elkezdtek egy napon érdeklödni a wciránt és onnantól max pár napig szenvedtem pelussal utánna lekerült roluk.

Bepisilni ritkán történt, inkább, hogy a wc-n nem rendesen húzták le a bugyit és rápisiltek, mert hogy egyedül akartak pisilni.

2015. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fiam onnantól, hogy szól, nem kap pelenkát. Nincs baleset.
2015. aug. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még pár napig rajta hagytam, mert pont nyaralni voltunk, nem akartam, hogy ott mindent összepisiljen. De amikor hazaértünk levettem róla. Naponta egy baleset volt 1 hétig, utána semmi.
2015. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elso valaszoloval nagyon egyetertek! Egyebkent en is egyszercsak elhataroztam, hogy levesszuk a pelust, inkabb takaritok utana par napot. Nalunk 4 nap volt az atallas, es az elso nap utan mar csak napi 1-2 baleset volt, de kaki sose ment melle. Az ototdik naptol teljesen magatol szolt ha mennie kellett. Mar azon a heten ejszara is teljesen elhagytuk a pelust, mert miota eloszor levettem, az ejszakai is tok szaraz volt.
2015. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, meg annyit, hogy ez az elhatatozas nalam abbol jott, hogy most mikor juli kozepen voltak ezek a forrosagok, a gyerek hata es popija pelenkavonalon egybefuggo kimart piros pottyosodes volt. Fajt, viszketett neki, inkabb takaritottam utana, es meg igy is nehezen jott helyre. Nem is szamitottam ra amugy, hogy ilyen hamar lesz siker, mert akkor meg csak 22 honapos volt. Sajnos a noverevel anno tul kenyelmes voltam, vele 3 eves kora utan kicsit tobb mint 3 hetet szenvedtunk a leszokassal. En ugy gondolom ez nem csak erettseg kerdese, hanem foleg a szulon mulik, hajlando e egyttmukodve vegigcsinalni a gyerekkel ezt a procedurat!! Ismerek en olyan negy evest is aki szobatiszta ugyan, megis a mai napig bepisil naponta. Akkor o se eret?? Konnyu ezt mondani, ugy gondolom!
2015. aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Én megvártam, hogy a fiam megérjen rá (3 éves kora előtt 2 héttel) és egyszer sem takarítottam utána. Így is lehet.
2015. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!