Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Lehet, hogy a bölcsi zavarta...

Lehet, hogy a bölcsi zavarta meg a dolgokat a szobatisztasággal, volt ilyen valakinek és hogy oldódott meg?

Figyelt kérdés
Lányom augusztusba töltötte a kettőt és a nyáron nagyon lelkes volt szobatisztaság terén, szólt is és magától is ráült kakálni, pisilni a bilire, persze voltak még balesetek. Aug közepén kezdte a bölcsit és ott kérték, hogy pelusba vigyem, mert még nem teljesen szobatiszta, az elején ott is szólt, hogy pisilni kell, meg egyébként is viszik WC-re gondozási időben, de most már itthon nem szól és én is hiába kérdezgetem, mondom hogy menjen, nem akar vagy csak ritkán és bepisil, bekakál. Itthon továbbra sincs rajta pelus, de van, hogy a bölcsibe is sokáig száraz marad neki, akkor most hogy állunk?, mert kicsit én visszalépésnek érzem, hogy itthon nem szól, ha kell neki és többször is bemegy minden a bugyiba.

2015. szept. 30. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna vissza adni rá a bölcsiben. Ott is kiviszik, ha meg esetleg bepisil átöltöztetik. Tulajdonképp visszaszoktatták a pelenkára. Gondolom nekik így kényelmesebb.
2015. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
há megfertözték a cigányok:)))))))romákkal nem birtok:))))))zsáá drog<3
2015. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!