Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Már el kellene kezdeni a...

Már el kellene kezdeni a bilire szoktatást?

Figyelt kérdés
A kislányom 13 hónapos. Egy ideje, ha bekakált utána mondta, hogy "kaka". Pár napja már kaka előtt mondja és néz rám én meg nem igazán tudom, hogy hogyan reagáljak. Bilink még nincs itthon, mert ugy gondoltam, hogy még nincs itt az ideje, mindenki azt írja, hogy 2 éves kor körül kell elkezdeni, én nem akarok siettetni semmit sem. Még nem is indult el egyedül, viszont sok szót mond. De most meg attól tartok, hogy ha mondja, hogy "kaka" és én figyelmen kívül hagyom, akkor meg többet nem fogja mondani. Eléggé tanácstalan vagyok, aki járt hasonló cipőben kérem segítsen nekem.
2015. okt. 9. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Vegyél bilit, ha mondja ültesd rá.
2015. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy összeg egy bili. Próbáld ki. Max áll pár hónapig. Előbb utóbb úgyis kelleni fog.
2015. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
engem jol leugattak itt par honapja mikor ugyanezt kerdeztem hogy mit akarok en biliztetni egy 13 honapost...de nem hagytam magam csak elovettem a bilit es ha o mondta hogy kaka egyertelmuen, mindig vittem is. 14 honaposan meg is volt az elso bilibe kaka :) most tolti a 15. honapot es azota nem volt bilibe kaka de renduletlenul probalkozom :) nem veszithetsz vele vedd meg!
2015. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mutasd meg neki a bilit, vagy a wc-t.

A három gyerekemből egy nekem is ezt csinálta 15 hónaposan. 2x bilibe kakilt, aztán sokáig nem.

Nem lett korábban szobatiszta, mint a többiek, de én is örültem neki, hogy nyitott volt a dologra.

2015. okt. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a tanácsokat. Ma reggel vettem neki bilit, elmagyaráztam, hogy mire való, nemsokára mondta is, hogy "kaka". Ráültettem és szépen belekakált. Utána együtt kivittük a WC-be, lehúztuk. Ültetgetni nem fogom, de ha kéri ráteszem, aztán meglátjuk. :)
2015. okt. 10. 15:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Azóta mi a helyzet nálatok szobatisztaság terén?
2016. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!