Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit tegyek hogy végre ne...

Mit tegyek hogy végre ne pisiljen be a 3és fél éves kisfiam?

Figyelt kérdés
2éves korába magától le vette a pelenkát és bilibe pisilt, 2 éves 4 hónaposan már ágytiszta is lett de valami meg borult! 2év fél éves kora óta be pisil nappal is éjjel is! Már lassan egy éve küzdünk ezzel a problémával! Ha van rajta nadrág folyamatosan be pisil viszont ha nincs akkor ügyesen megy bilire! Már nem tudunk sehova sem menni váltó nadrág nélkül! Már adtam neki matricát is ha ügyesen bilibe pisilt ez sem jött be, utána próbáltam hogy mindig meg leptem kis cukorral vagy csokival ez sem jött be folyamatosan dicséretem de még mindig nem tartunk sehol! Mit tegyek valaki tudna nekem ötletet adni már teljesen elvagyok szomorodva mostmár úgy érzem hogy én rontottam el valamit 😢 mi tévő legyek?
2015. okt. 30. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Szervi okok kizárása orvossal.

2. Ha nem találnak, akkor pszichológus, mert valamilyen feszültség, szorongás manifesztálódik így.

2015. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam vele orvosnál csináltunk vizelet vizsgálatot normális volt minden hála menni akartam vele pszichológushoz de azt tanácsolták hogy várjak még!
2015. okt. 30. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:

vizelet vizsgálatot? wow, jól megerőltette magát az orvos, akkor gondolom nincs felfázva 1 éve...

menj vissza és csapj az asztalra, küldjön tovább urulógushoz, ne a vizeletet nézze hanem a szerveit. ha az kizárt akkor én is pszichológushoz mennék.

2015. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szervi gond biztos nincs mert mint már írtam ha nincs rajta semmi ügyesen elmegy pisilni a bilibe! Lehetséges hogy csak el viszem pszichológushoz! De ezen a dolgon én is gondolkoztam már csak meg szeretném próbálni hogy ne kelljen menni pszichológushoz
2015. nov. 1. 21:25
 5/7 anonim válasza:
Szerintem menj el pszichologushoz. Ez sok ismerosomnek segitett.
2015. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem meg baromira nem kell még most stresszelned sem magadat se a gyereket!!!!

1000 oka lehet, és pelenkába meg pisis bugyibe még senki nem házasodott!!

Mi változott akkor mikor újra bepisilt???? Az ő életébe a tiedbe, a Tietekbe?


Nálunk is sokáig tartott a folyamat, és még most is van pisis bugyi, és tudom nehéz, de LAZÍTS!

2015. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor kezdődött mikor új házba költöztünk! Lehetséges hogy ez lenne az oka?
2015. nov. 21. 04:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!