Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szerintetek is érdemes még...

Szerintetek is érdemes még várni egy kicsit vele?

Figyelt kérdés
Gyermekem szeptemberben kezdte az ovit. Még éjszakára pelenkát használ. Reggel eléggé tele is szokott lenne. Korábban volt, hogy tisztán ébredt, de ez már hetek óta nem fordult elő. Néha előfordul, hogy délután is bepisil. Igazából abban is vannak az utóbbi időben jobb és rosszabb periódusok. Korábban arra gondoltam, hogy a karácsonyi szünetben megpróbálnám levenni éjszakára a pelenkát, de attól tartok, nem csak egyszer pisilne be éjszaka. Ugyanakkor vannak azért biztató jelek. Mert lefekvés után van mikor nem sokkal kikéredzkedik pisilni, vagy reggel már korán arra ébred, hogy ki kell mennie.
2015. dec. 14. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben akkor megpróbálnám. Mi is így vagyunk vele pont, de nálunk full pisi a pelus minden reggel, így én még nem merem levenni. Őt sajnos reggel sem zavarja, magától nem venné le.
2015. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen megvártam még a kislányom maga nem kért pelust éjjelre... akkor kezdtünk próbálkozni. Ő viszonylag későn, 3 évesen lett szobatiszta, s 3,5 évesen tette le éjjelre a pelust. Volt néhány bepisilés, és kissé macerás éjszakai ágyhúzás, emiatt nem is bántam, hogy nem erőltettem korábban. Kisebbik lánykám 3 éves lesz januárban, nyár eleje óta szobatiszta, de éjjel még van pelusa... nála is megvárom, míg ő akarja elhagyni... már emlegette, hogy egyszer kipróbáljuk-e? várom, hogy szóljon, és jöhet az újabb ágyneműáthúzós éjszaka :)
2015. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!