Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 4 evesen ejszaka miert pisil...

4 evesen ejszaka miert pisil be a lanyom? 3 Hetre mar volt agytiszta.

Figyelt kérdés
Azokhoz lenne kerdesem akik esetleg jartak hasonlo cipöben.Lanyom 4 eves es ejszaka ujbol bepisil.3 hetig nem pisilt be azt hittem vegre vege.A ferjem elutazott par napra es ra masnapra ujbol bepisilt.azota is.pedig apukaja itthon van.Miert lehet ez?ugy tudom az a hormon mikor kezd termelödni ami felelös ezert akkor lesz ejszakara szobatiszta.valoszinü nem termelödik meg de akkor mi volt az a 3 het tiszta ejszaka?ha meg termelödik akkor miert pisil be ujbol?

2016. febr. 10. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem szervi a probléma ha már hetekig ágytiszta volt

meg az is erre utal hogy az apa elutazásakor újra kezdődött

érdemes lenne beszélni védőnővel vagy házi orvossal, esetleg pszichológussal

lehet például testvér féltékenység, vagy ha az apa keveset van otthon de nagyon sok minden más

megoldás lehet hogy lefekvés előtt 1-2 órával már ne igyon, elalvás előtt mindig menjen ki mosdóba, esetleg a felébresztés is ez esetben viszont az a fontos hogy ő menjen ki ne ti vigyétek

lehet akár jutalom módszert is kidolgozni

pl vesztek egy naptárat, és ha száraz az éjszak akkor ragaszthat az adott napra egy matricát

2016. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

még lehetnek visszaesése szerintem


amőgy szorongás jele is lehet, lelki dolgok

2016. febr. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de jót mosolyogtam azon, hogy "a férjem elutazott pár napra... apukája itthon van" :D


minket nem érint a kérdés, testvéreméket igen.

igazából a 3 hét széáraz éjszaka lehet akár a véletlen műve is, az még nem olyan sok, hogy azt mondhasd, hogy ágytiszta.

2016. febr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi gond, még nagyon sokáig, évekig előfordulhatnak éjszakai bepisilések, akkor is, ha amúgy már ágytiszta. Lányomnál még sulis korban is előfordul egyszer-egyszer (nagyon ritkán). Én betudom annak, hogy ilyenkor mélyen alszik, nem csinálunk belőle ügyet.
2016. febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ez tenyleg eleg vicces ahogy fogalmaztam.termeszetesen ugyan az a szemely mind a kettö :)
2016. febr. 11. 09:14
 6/6 anonim válasza:
Én bátyjám 14évesen is bepisilt még :/ nem viccelek
2016. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!