Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Erett a szobatisztasagra vagy...

Erett a szobatisztasagra vagy varjak meg?

Figyelt kérdés
A fiam januarban mult 2.5 eves. Ugy minden masnap 1x szol, h epp pisil es/vagy kakil. Ilyenkor sem bilire, sem wc-re nem akar ulni, huzza vissza a nadragjat es siros hangon v hatarozottan mondogatja, h "nem". A hir igaz egyebkent, tenyleg akkor tolti meg a pelust. Az is jellemzo, h ha felvetem ezt a lehetoseget (bili, wc), egy ideig inkabb nem szol, nehogy megint szoba hozzam. Reggelente a het min. 5 napjan szaraz pelussal ebred es szemmel lathatoan tudatosan urit a pelusba. Szerintem meg nem erett ra es nem kulonosebben forszirozom, de elso gyerek, kivancsi lennek tapasztaltabb/ ezen mar atesett anyukak velemenyere.

2016. márc. 26. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem próbáld meg újra 1 hónap múlva. Ha nem szól és nem akar együttműködni, nem érdemes erőltetni. :)
2016. márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dicsérd meg, hogy szólt és még hagyj neki időt, hogy mikor dönt magától, hogy most már bilibe intézze. Beszélni beszélhetsz róla, hogy a bilibe szoktunk pisilni kakilni de erőltetni ne erőltesd. Majd eljön az idő mikor maga akarja oda végezni.
2016. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat, megfogadom oket :-)
2016. márc. 26. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!