Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Fiatokat hogy szoktattátok?

Fiatokat hogy szoktattátok?

Figyelt kérdés
Most kezdtük el a szoktatást, 2 éves múlt, már egy ideje szól, ha pisi vagy kaka van. Idebent szépen belepisil a bilibe, akad még néha baleset, de ha kint vagyunk, akkor problémásabb. Lányomtól látta, hogy guggolva pisil, ő is így próbál, de ugye akkor ő lepisilja magát. Próbáljam őt egyenesen állva tanítani? Az apukája megmutatta a technikáját, aztán ő is úgy akart, sikerült úgy, hogy fogtam a fütyijét. Ő magától ülve szeretne pisilni.
2016. ápr. 6. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyelőre hagyd úgy pisilni ahogy ő szeretne, fiam is eleinte guggolva pisilt az udvaron, aztán egyszer a férjem megmutatta neki hogy hogy tudja lepisilni az autó kerekét állva. (na jó, nekünk ez vicces volt, lehet valakinek visszataszító) Na onnantól kezdve tanult meg állva pisilni, a kereket egyébként többször nem pisilte le. :D

Én nem akartam erőltetni egyik pisilési fajtát sem, rá hagytam hogy neki hogy kényelmes, mert eleinte örül az ember ha egyáltalán szoba tiszta lesz a gyereke.

A fiam pl wc szűkítővel nem volt hajlandó elvégezni a dolgát, eleinte bili majd magától akarta kipróbálni a wc-t, szűkítő nélkül jobb volt neki, hát hagytam. 2 évesen lett szobatiszta, 2.5 évesen már egyedül pisilt állva kint is és wc-be is.

2016. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Magától csinálja ahogy jó neki. Ha segítesz akkor ahogy szeretnéd tanítani neki fogd a kukacát.
2016. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!