Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kezdjem leszoktatni? Megérett...

Kezdjem leszoktatni? Megérett már rá?

Figyelt kérdés
18 hós kisfiam 1 hete fürdés előtt pisil a wc-be!pár napja már akkor is pisil bele ha pelust cserélek neki.szerintetek?ez már jó kezdés nem?
2016. ápr. 26. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Akkor kell amikor megérett rá az idegrendszere, vagyis amikor jelzi h van valami a pelusban.
2016. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ha ELŐRE jelzi, nem amikor már a pelusban van.


De vedd le, próbáld ki. Ha napi 2-nél többször kell öltöztetned, akkor nem érett rá.

Eleinte persze sokszor kérdezgesd, hogy kell-e, esetenként 2-3 óránként vidd pisilni.

2016. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszadó téved!


Nem kell jeleznie, ha van a pelusban. Igen, vannak olyan gyerekek, akik jelzik, de vannak akik nem. Nem ez a feltétele a szobatisztaságnak! (egyik gyerekem sem jelezte ha volt a pelenkában, ellenben az első friss két évesen, a második 23 hónaposan, a harmadikkal voltak kisebb gondok, a negyedik viszont két éves korára szobatiszta lett)


Igen, nagyon jó kezdés, hogy a fiad bele pisil a wc-be fürdés előtt és pelenka cserekor is!

2016. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és Ők még sokszor pisilnek, ha annak ellenére, hogy sűrűn kérdezed, nem megy pisilni x ideig, akkor se várj 2-3 órát!
2016. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1# válaszolo vagyok.

Javaslom h olvass Ranschburg és Vekerdy könyveket Kedves 3#

2016. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

"Kedves" 1!


Én pedig javasolnám, hogy ne könyvekből "nevelj", ha ugyan van gyerkőcöd! (bár ha lenne, nem írnál ekkora badarságot!)


ÉN tapasztalatból írok!


Üdv: 4 gyerkőcös.

2016. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Javaslom h olvass Ranschburg és Vekerdy könyveket Kedves 3#"


A gyereked is olvassa? Vagy ő nem tudja, hogy könyv szerint kellene fejlődnie, viselkednie???


Tudod ők nem gépek, amihez van használati utasítás, elolvasod, és máris tudod kezelni...

Hanem ki kell tapasztalni, mert minden gyerek más.

2016. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!