Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 14 hónaposan korai elkezdeni...

14 hónaposan korai elkezdeni a bilizést? Várjam meg a kövi nyarat? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Az én fiamnál nagyon korai lett volna. De ahogy elnézem a környezetemben a gyerekeket, náluk is. A szobatisztaság nem az, hogy ráültetem a bilire és örülök, hogy belepisil, hanem ő maga érzi az ingert, felismeri és szól/megy a bilihez. Ettől az én fiam még nagyon messze volt ennyi idősen. Volt már bilije, néha ráült, és ment is bele valami, de ebben semmi tudatos nem volt.
2016. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Én mindenképp megvárnám, főleg ha első gyerek.
2016. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nagyon korai. De egy próbát tehettek. Attól senki nem lesz kevesebb és nem vesztetek semmit,de arra figyelj, hogy ne erőszakoskodj mert jóóó sokáig elmehet tőle a kedve sajnos!
2016. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
18 hós korukig nm képesek a gyerekek visszatartani a dolgokat. Szerintem bőven ráértek jövőre.
2016. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Tudja jelezni ha kell neki? Szól, ha bepisilt vagy bekakált? Amíg testileg és szellemileg nem érett rá, addig kár erőltetni.
2016. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
erőltetni sosem szoktam semmit, csak megfordult a fejemben ez. úgy döntöttem megvárom a kövi nyarat, igen túl korai lenne még
2016. jún. 13. 20:32
 7/16 A kérdező kommentje:
Amúgy meg mi ez a támadó válasz ill kérdések utolsó?! Én nem erőltetem csak megfordult a fejemben, gondoltam kiírom h tudjam más anyák hogy vélekednek erről
2016. jún. 13. 20:36
 8/16 Snorri ***** válasza:
48%
Még nagyon pici hozzá, meg kell érnie rá, a kiválasztó szervrendszere még nem alkalmas rá. 2,5 éves kor körül szoktak, de van, aki még később. Kell, hogy érdeklődjön, jelezzen, zavarja, érezze az ingert, és tárolni tudja a hólyagja a vizeletet legalább két óráig. (Száraz pelus). A túl korai szoktatás később komoly gondok hoz vezethet. Persze érdemes kint pelus nélkül lennie, ha megoldható. 😃
2016. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi tavaly júniusba tettük le.Most 3és fél éves.De tavasszal próbálkoztam többször is sikertelenül.Pár napig próbálkoztunk,akkor eltettem a bilit,majd 2hét múlva ismét elővettem.aztán eltettem..így ment amig egyszer csaknem ráérzett a dologra. :) Éjszakára,csak egy hete nem használja. :) Nem kell sürgetni.
2016. jún. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Már megint egy túlérzékeny anyuka. Támadó a nénikéd térde kalácsa! Sajnállak, ha alapból a rosszindulatot feltételezed az emberekről! (Na, ezt már veheted támadónak!)
2016. jún. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!