Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Honnan tudok szagtalan gumilep...

Honnan tudok szagtalan gumilepedőd venni?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egyet a dm-ben majdnem 3000-ért. 10 perc altatása után megfájdult a szagától a fejem, pedig csak az ágy mellett ültem. Ki is vettem. Hiába áztatom, nem lett jobb. Mit tegyek alá?
2016. jún. 15. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Én bababoltban vettem 2000 Ft-ért és semmi szaga nincs.

Nem lehet géppel kimosni? Mi van a címkén? Hátha attól jobb lenne.

2016. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is budi volt eloszor, en netrol rendeltem. Aztan kimostam a ruhaival egyutt es mar semmi szaga, finom illata van, mint a ruhainak.
2016. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ikeában vettem, asszem 1000 ft volt, nincs semmi szaga, még kimosni se kellett.
2016. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyet vettél? Dm-ben eddig saját márkást, baby bruint és clevamamát láttam. Ez utóbbi van kb. olyan árban, de nekünk nem büdös, persze kimostam, de anélkül se volt szaga.
2016. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A papírját kidobtam. Nem sajátmárkás, nem is gyerek méret. Felnőtteknek való steril orvosi lepedő. Ezért nem a mosással kezdtem. Majd megírom bírta-e a mosógépet.
2016. jún. 15. 21:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem segített rajta a mosás. Kibírhatatlan szaga van :(
2016. jún. 16. 09:29
 7/7 anonim válasza:

Te is úgy jártál, mint mi, az olcsót akartad megvenni. (Vagy nem volt választék :D )

Mi is megvettük ezt a műanyagot és szabályosan kibírhatatlanul büdös volt. Mi egyszerűen rövidre zártuk: elmentem és vettem egy igazi gumi gumilepedőt. Igaz 3x annyiba került, de szagtalan. (Najó, kicsit édeskés szaga van, de nem zavaró.)

Amúgy később teljesen véletlenül a szagosság problémáját is megoldottam: Más pisis eszközöket Neomagnol tablettás oldallat szoktam fertőtleníteni, abba beledobtam "büdöskét" is. Este állt benne, ez egy kicsit klóros oldat direkt fertőtlenítési célra. Elvette a szagát teljesen, azóta semmi szaga!!

Ha még nem dobtad ki, és nem tettél le róla, egy próbát megér.

2016. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!