Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatiszta, de éjszaka még...

Szobatiszta, de éjszaka még pelenkát használó gyerekednek reggel, amikor leveszed a pelenkát, áttörölgeted a fenekét nedves törlővel, vagy megmosod zuhany alatt, esetleg semmit nem teszel csak bugyit húzol?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Igaz még nem szobatiszta, csak próbálgatjuk, de nálam zuhanyoztatás az rendszeres, pláne a meleg miatt is.szoval zuhany reggel, ill napközben is ahányszor hazaérkeztünk ha voltunk valahol, es minden kaka után, plusz elalvás előtt.


Viszont amikor napközben otthon többször pisil bugyiba(még nem ismeri a teste jelzéseit),olyankor csak tiszta bugyit kap és ennyi, de kisfiú, lehet lábyoknál máshogy kellene)

Nagywc hez lehet nedvestörlőzöm majd, azt még nem tudom.

2016. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Mi is szoktunk fürdeni és természetesen a gyerek is, reggel és este is.
2016. jún. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig áttöröltem nedves törlőkendővel.
2016. jún. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha csak pisis a pelenka, akkor semmit, csak bugyit húzok.
2016. jún. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Én azért töröltem át a fenekét nedves törlőkendővel /vagy nem egyszer lezuhanyoztam/, mert belegondoltam abba, hogy mennyire vágyhat a kis bőre egy kis felfrissülésre azután, hogy egész éjjel ázik-bepállik a pisis pelusban.

Aki csak bugyit húz a gyerek pisis fenekére, nemiszervére, annak nem esne jól egy zuhany, miután becsorgott a pisi /vagy legalább egy áttörlés/?

2016. jún. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös én is hasonlóképpen gondolom. Hogy teljesen lwfürdessem reggel , azt feleslegesnek tartom. Játszóterezés után lezuhanyzom , természetesen este is fürdik , de reggel csak a popsi áttörlèse vagy lemosása jön szóba.
2016. jún. 21. 23:19
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én úgy gondolom, hogy a pelenkáknak elég jó a nedvszívó képességük. Igaz, hogy a gyerek feneke egész éjjel pállik benne, de szerintem arra nem felfrissülés egy nedves áttörlés, csak ha valaki megmossa és szárazra törli a gyerek fenekét. Természetesen nálunk is fürdenek minden este a gyerekek, meg nagy homokozás után is van gyors zuhany.
2016. jún. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én régen sem zuhanyoztattam minden peluscsere után. Pedig ugye akkor egész nap be volt csomagolva. Most reggel leveszem a pelust, áttörlöm és jöhet a bugyi.
2016. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!