Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Utazásnál még ráadjam a...

Utazásnál még ráadjam a pelenkát, vagy már nem kell?

Figyelt kérdés
Nappal már teljesen szobatiszta, éjszaka fölkel, de néha már nem bírja ki a wc-ig.(kb. 5 alkalomból 1-szer) Idegen helyen is időben szól. Ha ráadom a pelenkát, félek, hogy összezavarodna.
2016. jún. 20. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne add rá, inkább többször kérdezd meg kell e pisilni :)

Nem tudom mivel utaztok de ha autolóval álljatok meg, és vidd el pisilni

2016. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen hosszú az út.

Fiam 3 éves, szobatiszta. Mivel simán kibír 3-4 órát pisilés nélkül, ezért indulás előtt megpisiltetem, és úgy teszem kocsiba. Anyósék 2 órás kocsiútra laknak. Simán kibírja.

De 1x előfordult, hogy sokat mászkáltunk erre arra (nem kocsiban ültünk folyamatosan), és épp menet közben szólt, hogy pisilni kell. Félre álltunk, és egy fánál megpisiltettem (ugye egy fiúnál ez nem egy bonyolult dolog).


SZóval szerintem ne add rá.

2016. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kocsival megyünk, 2,5 óra az út.
2016. jún. 20. 12:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiam egy hete nem kap pelust. Utaztunk már és ügyesen szól. Vigyél több váltás ruhát azért.
2016. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!