Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ha itthon Ádám kosztümben...

Ha itthon Ádám kosztümben 100%-osan balesetmentes a Kisfiam, akkor alsónadrágban miért nem érzi ha jön valami?

Figyelt kérdés
Nem erőltetem nála a témát, 2 éves múlt júniusban. Rászántam 3 napot, hogy nem adtam rá pelust, lesz ami lesz alapon. Ez 1 hónapja volt. Most ott tartunk, hogy pucéran sosincs baleset, megy a bilihez, vagy szól ha a wc-n akarja elvégezni a dolgát. De ha már adok rá alsógatyát, akkor bemegy a kaki is, pedig azt eleinte jelezte. Pelust már nem szívesen vesz fel, csak ha elmegyünk itthonról. A játszótéren is szól ha pisilni kell, megy is a fához, de itthon érzem, hogy a pelusban is van pisi. Ez a időszak a leszoktató bugyié?
2016. júl. 11. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért mert gondolatilag nem különül el nála a pelenka, meg a gatyó, mivel ugyanúgy "van rajtam valami" érzet neki.
2016. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig beszéld meg vele, hogy bugyi van rajta és szóljon ha pisilni kell, mert gondolom még nem tud annyira különbséget tenni, csak az van benne, hogy ha van rajta valami, akkor mehet a pisi. (én épp ezért nem hagytam pucéran mikor levette magától a pelust, hogy ne azt szokja meg, hogy pucéran kell csak szólni, kis bugyi mindig volt rajta)
2016. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig Megbeszéljük, mégis becsorgat. Ügyesen beszél, mindent érthetően közöl. Ha kisnadrág van rajt, sűrűn kérdezem jell-e pisilni/kakilni. Hatodikra, hetedikre is azt mondja hogy nem, aztán becsurgat/bekakil. Ezért kérdeztem a leszoktató bugyit. Valakinek ez jelentett megoldást?
2016. júl. 11. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
ESetleg viddel wc- re annakelenére hogy ő azt mondja nem kell és mond el neki vigyázzni kell rá hogy a bugyi ne legyen pisis kakis.
2016. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!